David Frič (trenér Plzně): „Sparta ještě posílila a stala se vážným adeptem v boji o titul. My se však musíme ohlížet na sebe, musíme se maximálně připravit a pokusit se zápas soupeři znepříjemnit a urvat body. Spartu u nás nebude čekat nic lehkého a zápas ji bude hodně bolet, to můžu slíbit všem, kdo se chystají do haly. Vítězství si u nás koupit nelze!“

„Na zápas v Plzni se moc těším. Čeká nás další těžký soupeř s kvalitním trenérem a s kvalitními hráči. Zápasy v Plzni bývají vždy velmi vypjaté a v pátek neočekávám nic jiného. Mám takové zápasy rád. Věřím, že potvrdíme formu z posledních utkání a odvezeme si všechny tři body. Tým se pomalu sehrává a na trénincích se jede naplno. Každý hráč chce hrát a to je jen ku prospěchu celé Sparty. Budeme si muset dát pozor především na Michala Holého, který řídí celou hru Interobalu, dle mého názoru je pro Plzeň nepostradatelným hráčem,“ říká před pátečním duelem sparťanský futsalista David Cupák.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…