David Frič (trenér Plzně): „Sparta ještě posílila a stala se vážným adeptem v boji o titul. My se však musíme ohlížet na sebe, musíme se maximálně připravit a pokusit se zápas soupeři znepříjemnit a urvat body. Spartu u nás nebude čekat nic lehkého a zápas ji bude hodně bolet, to můžu slíbit všem, kdo se chystají do haly. Vítězství si u nás koupit nelze!“

„Na zápas v Plzni se moc těším. Čeká nás další těžký soupeř s kvalitním trenérem a s kvalitními hráči. Zápasy v Plzni bývají vždy velmi vypjaté a v pátek neočekávám nic jiného. Mám takové zápasy rád. Věřím, že potvrdíme formu z posledních utkání a odvezeme si všechny tři body. Tým se pomalu sehrává a na trénincích se jede naplno. Každý hráč chce hrát a to je jen ku prospěchu celé Sparty. Budeme si muset dát pozor především na Michala Holého, který řídí celou hru Interobalu, dle mého názoru je pro Plzeň nepostradatelným hráčem,“ říká před pátečním duelem sparťanský futsalista David Cupák.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu
Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu 20.04.2019

ERA-PACK Chrudim zvládl čtvrtfinálovou sérii s Mělníkem také v nejkratším možném termínu. V sobotu porazil Mělník doma vysoko 11:2 a postoupil do semifinále play off VARTA futsal ligy, kde se utká s pražskou Spartou.

Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer
Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer 20.04.2019

Dvě jednoznačné výhry, vše podle papírových předpokladů. Chrudimští futsalisté dvakrát nadělili Mělníku dvojciferný výsledek a nyní by velmi rádi čtvrtfinálovou sérii ukončili v nejkratším možném čase. Třetí duel se hraje v sobotu od 19.30 hodin a v přímém přenosu pro Tipsport.cz a LSTV ho komentuje Ondřej Zlámal.

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.