David Frič (trenér Plzně): „Sparta ještě posílila a stala se vážným adeptem v boji o titul. My se však musíme ohlížet na sebe, musíme se maximálně připravit a pokusit se zápas soupeři znepříjemnit a urvat body. Spartu u nás nebude čekat nic lehkého a zápas ji bude hodně bolet, to můžu slíbit všem, kdo se chystají do haly. Vítězství si u nás koupit nelze!“

„Na zápas v Plzni se moc těším. Čeká nás další těžký soupeř s kvalitním trenérem a s kvalitními hráči. Zápasy v Plzni bývají vždy velmi vypjaté a v pátek neočekávám nic jiného. Mám takové zápasy rád. Věřím, že potvrdíme formu z posledních utkání a odvezeme si všechny tři body. Tým se pomalu sehrává a na trénincích se jede naplno. Každý hráč chce hrát a to je jen ku prospěchu celé Sparty. Budeme si muset dát pozor především na Michala Holého, který řídí celou hru Interobalu, dle mého názoru je pro Plzeň nepostradatelným hráčem,“ říká před pátečním duelem sparťanský futsalista David Cupák.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.