Slávisté na konci září v prvním souboji s nováčkem soutěže Libercem uspěli, když na severu Čech nastříleli deset branek. Soupeře budou chtít samozřejmě přehrát i v domácí hale v Edenu.

„V Liberci jsme obranu soupeře dokázali překonat hned v úvodu zápasu a nastříleli jsme potřebné góly. Zápas se tak odehrával v naší režii a houževnatého soupeře jsme měli pod kontrolou. Prezentovali se spíše fotbalovým stylem hry a my jsme toho dokázali ve druhém poločase využít a do otevřené obrany jsme nastříleli další branky. Tvrdé střely z dálky dokázal Marek Karpiak pochytat, a tak jsme odjeli z Liberce s vysokým vítězstvím,“ zavzpomínal na první duel slovenský reprezentant Martin Směřička.

„Liberec už ve VARTA futsal lize nasbíral zkušenosti, proto čekám, že se bude prezentovat kvalitnější a hlavně futsalovější hrou. Na druhou stranu, my hrajeme doma a to nám spolu s naším postavením v tabulce přikazuje diktovat tempo hry a zvítězit. Bude opět důležité zachytit úvod zápasu a nastřílet rychlé branky. Doufám, že budeme zápas mít pod kontrolou a po prohraném derby si trochu zlepšíme náladu a připíšeme si do tabulky tři body,“ dodává.

Trenér hostů Michael Vacek stanovil před sobotní cestou do hlavního města jasný úkol. V sobotu nás čeká další utkání s týmem z horní poloviny tabulky. My se budeme snažit zlepšit defenzívu oproti zápasu se Spartou a nedostat tolik branek. Samozřejmě chceme využít každé možnosti k ofenzivním výpadům a ohrožení branky soupeře.“

Liberec je před zápasem v Edenu na devátém místě tabulky s deseti body.
Výkop utkání je v 18 hodin – přijďte Slavii znovu povzbudit a pomoci ji potvrdit roli favorita. Připraveno je znovu losování vstupenek o hodnotné ceny!

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.