Slávisté na konci září v prvním souboji s nováčkem soutěže Libercem uspěli, když na severu Čech nastříleli deset branek. Soupeře budou chtít samozřejmě přehrát i v domácí hale v Edenu.

„V Liberci jsme obranu soupeře dokázali překonat hned v úvodu zápasu a nastříleli jsme potřebné góly. Zápas se tak odehrával v naší režii a houževnatého soupeře jsme měli pod kontrolou. Prezentovali se spíše fotbalovým stylem hry a my jsme toho dokázali ve druhém poločase využít a do otevřené obrany jsme nastříleli další branky. Tvrdé střely z dálky dokázal Marek Karpiak pochytat, a tak jsme odjeli z Liberce s vysokým vítězstvím,“ zavzpomínal na první duel slovenský reprezentant Martin Směřička.

„Liberec už ve VARTA futsal lize nasbíral zkušenosti, proto čekám, že se bude prezentovat kvalitnější a hlavně futsalovější hrou. Na druhou stranu, my hrajeme doma a to nám spolu s naším postavením v tabulce přikazuje diktovat tempo hry a zvítězit. Bude opět důležité zachytit úvod zápasu a nastřílet rychlé branky. Doufám, že budeme zápas mít pod kontrolou a po prohraném derby si trochu zlepšíme náladu a připíšeme si do tabulky tři body,“ dodává.

Trenér hostů Michael Vacek stanovil před sobotní cestou do hlavního města jasný úkol. V sobotu nás čeká další utkání s týmem z horní poloviny tabulky. My se budeme snažit zlepšit defenzívu oproti zápasu se Spartou a nedostat tolik branek. Samozřejmě chceme využít každé možnosti k ofenzivním výpadům a ohrožení branky soupeře.“

Liberec je před zápasem v Edenu na devátém místě tabulky s deseti body.
Výkop utkání je v 18 hodin – přijďte Slavii znovu povzbudit a pomoci ji potvrdit roli favorita. Připraveno je znovu losování vstupenek o hodnotné ceny!

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…