V podzimním utkání v plzeňské městské hale Interobal příliš Halsu nedovolil a zvítězil poměrem 6:2. Nejproduktivnějším hráčem úvodního vzájemného střetnutí byl Jan Křemen, který vstřelil dva góly a na jeden nahrál. "V Brně nás čeká důrazný soupeř, ale kvalita by měla být na naší straně. Když k zápasu přistoupíme stejně jako k předchozím dvěma v Novém roce tak věřím, že si do Plzně odvezeme plný bodový zisk,” sděluje před utkáním asistent trenéra Plzně Adam Forman.

“Sérii tří těžkých utkání uzavřeme domácím zápasem s Plzní, ve kterém chceme bodovat. Doma body rozdávat nechceme a nemůžeme, ikdyž se jedná o tak kvalitní mužstvo, jako je Plzeň. Pokud chceme být úspěšní a chceme si vylepšit tabulkové postavení, musíme se připravit na všechny herní varianty, kterými nás budou chtít Plzenští připravit o body," uvědomoval si trenér Helasu Tomáš Galia.

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.