V podzimním utkání v plzeňské městské hale Interobal příliš Halsu nedovolil a zvítězil poměrem 6:2. Nejproduktivnějším hráčem úvodního vzájemného střetnutí byl Jan Křemen, který vstřelil dva góly a na jeden nahrál. "V Brně nás čeká důrazný soupeř, ale kvalita by měla být na naší straně. Když k zápasu přistoupíme stejně jako k předchozím dvěma v Novém roce tak věřím, že si do Plzně odvezeme plný bodový zisk,” sděluje před utkáním asistent trenéra Plzně Adam Forman.

“Sérii tří těžkých utkání uzavřeme domácím zápasem s Plzní, ve kterém chceme bodovat. Doma body rozdávat nechceme a nemůžeme, ikdyž se jedná o tak kvalitní mužstvo, jako je Plzeň. Pokud chceme být úspěšní a chceme si vylepšit tabulkové postavení, musíme se připravit na všechny herní varianty, kterými nás budou chtít Plzenští připravit o body," uvědomoval si trenér Helasu Tomáš Galia.

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…