V podzimním utkání v plzeňské městské hale Interobal příliš Halsu nedovolil a zvítězil poměrem 6:2. Nejproduktivnějším hráčem úvodního vzájemného střetnutí byl Jan Křemen, který vstřelil dva góly a na jeden nahrál. "V Brně nás čeká důrazný soupeř, ale kvalita by měla být na naší straně. Když k zápasu přistoupíme stejně jako k předchozím dvěma v Novém roce tak věřím, že si do Plzně odvezeme plný bodový zisk,” sděluje před utkáním asistent trenéra Plzně Adam Forman.

“Sérii tří těžkých utkání uzavřeme domácím zápasem s Plzní, ve kterém chceme bodovat. Doma body rozdávat nechceme a nemůžeme, ikdyž se jedná o tak kvalitní mužstvo, jako je Plzeň. Pokud chceme být úspěšní a chceme si vylepšit tabulkové postavení, musíme se připravit na všechny herní varianty, kterými nás budou chtít Plzenští připravit o body," uvědomoval si trenér Helasu Tomáš Galia.

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu
Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu 20.04.2019

ERA-PACK Chrudim zvládl čtvrtfinálovou sérii s Mělníkem také v nejkratším možném termínu. V sobotu porazil Mělník doma vysoko 11:2 a postoupil do semifinále play off VARTA futsal ligy, kde se utká s pražskou Spartou.

Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer
Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer 20.04.2019

Dvě jednoznačné výhry, vše podle papírových předpokladů. Chrudimští futsalisté dvakrát nadělili Mělníku dvojciferný výsledek a nyní by velmi rádi čtvrtfinálovou sérii ukončili v nejkratším možném čase. Třetí duel se hraje v sobotu od 19.30 hodin a v přímém přenosu pro Tipsport.cz a LSTV ho komentuje Ondřej Zlámal.

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.