Co k zápasu říkají oba trenéři?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Poslední utkání se nám hodně nepovedla a máme co napravovat. Jak sobě tak i fanouškům chceme spravit chuť a vrátit se na vítěznou vlnu. Ostravu doma porazit musíme. Teď máme před sebou důležitá utkání, která rozhodnou, zda si playoff zasloužíme.”

Martin Kapsa, trenér Ostravy: ,,Do Mělníku pojedeme v plné sestavě a musíme tam vyhrát, nic jiného nám už v tuto chvíli nezbývá. Každopádně věřím tomu, že jsme za tu první půlku nasbírali dostatek zkušeností a teď je začneme zúročovat, což ukázal i první poločas s Chrudimí, který jsme odehráli výborně.”

Zápas začíná ve 20:00, vstupné bude 30 korun, děti mají vstup zdarma.

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu
Zase jedenáct branek. Chrudim postoupila do semifinále ve velkém stylu 20.04.2019

ERA-PACK Chrudim zvládl čtvrtfinálovou sérii s Mělníkem také v nejkratším možném termínu. V sobotu porazil Mělník doma vysoko 11:2 a postoupil do semifinále play off VARTA futsal ligy, kde se utká s pražskou Spartou.

Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer
Semifinalista číslo čtyři? Můžeme ho znát v sobotu večer 20.04.2019

Dvě jednoznačné výhry, vše podle papírových předpokladů. Chrudimští futsalisté dvakrát nadělili Mělníku dvojciferný výsledek a nyní by velmi rádi čtvrtfinálovou sérii ukončili v nejkratším možném čase. Třetí duel se hraje v sobotu od 19.30 hodin a v přímém přenosu pro Tipsport.cz a LSTV ho komentuje Ondřej Zlámal.

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.