Co k zápasu říkají oba trenéři?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Poslední utkání se nám hodně nepovedla a máme co napravovat. Jak sobě tak i fanouškům chceme spravit chuť a vrátit se na vítěznou vlnu. Ostravu doma porazit musíme. Teď máme před sebou důležitá utkání, která rozhodnou, zda si playoff zasloužíme.”

Martin Kapsa, trenér Ostravy: ,,Do Mělníku pojedeme v plné sestavě a musíme tam vyhrát, nic jiného nám už v tuto chvíli nezbývá. Každopádně věřím tomu, že jsme za tu první půlku nasbírali dostatek zkušeností a teď je začneme zúročovat, což ukázal i první poločas s Chrudimí, který jsme odehráli výborně.”

Zápas začíná ve 20:00, vstupné bude 30 korun, děti mají vstup zdarma.

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.