Co k zápasu říkají oba trenéři?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Poslední utkání se nám hodně nepovedla a máme co napravovat. Jak sobě tak i fanouškům chceme spravit chuť a vrátit se na vítěznou vlnu. Ostravu doma porazit musíme. Teď máme před sebou důležitá utkání, která rozhodnou, zda si playoff zasloužíme.”

Martin Kapsa, trenér Ostravy: ,,Do Mělníku pojedeme v plné sestavě a musíme tam vyhrát, nic jiného nám už v tuto chvíli nezbývá. Každopádně věřím tomu, že jsme za tu první půlku nasbírali dostatek zkušeností a teď je začneme zúročovat, což ukázal i první poločas s Chrudimí, který jsme odehráli výborně.”

Zápas začíná ve 20:00, vstupné bude 30 korun, děti mají vstup zdarma.

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…