„Na zápas s Teplicema se těšíme, protože spolu s Chrudimí a s námi jsou jedním z nejlepších týmů v lize. Teď navíc ještě posílili o další tři hráče, z čehož vyplývá, že chtějí urvat mistrovský titul. V lize jsme s nimi prohráli trochu nešťastně a krutě, ale potom jsme porážku odčinili v nejdůležitější moment, a to když se hrálo o finále poháru. V pátek hrajeme po třech měsících doma a nic jiného než vítězství nás před televizními kamerami nezajímá. Pokud chceme jít do play off z druhého místa, musíme bezpodmínečně vyhrát všechny zbývající zápasy do konce sezony včetně toho pátečního. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky, aby si našli čas a přišli nás podpořit,“ uvedl trenér Sparty Beni Simitči.

„Teplice jsou velmi kvalitní soupeř, mají dobrý tým. Nicméně věřím, že stejně jako v sobotu na Slavii ukážeme svou kvalitu a před našimi fanoušky dokážeme zvítězit. Už dvakrát jsme spolu v této sezoně hráli. V prvním případě, tedy v lize, jsme neproměnili obrovské množství šancí, navíc jsme stále poznávali jeden druhého, protože to bylo na samotném začátku ligy. V poháru už naše hra vypadala lépe a utkání také lépe dopadlo. Doufám, že budeme v tomto duchu pokračovat a zvítězíme,“ říká před pátečním soubojem sparťan Kristijan Grbeša.

Teplický Claudinho očekává skvělou futsalovou podívanou: "Oba týmy budou určitě bojovat od začátku až do konce. Jen tak si totiž mohou zajistit všechny tři body."

Jasno má i jeden z posledních českých zástupců základní sestavy Teplic Jiří Baran: "V pátek nás čeká hodně těžký a důležitý zápas na palubovce Sparty. Mají výborné individuality, na které si budeme muset dát pozor. Myslím, že když budeme plnit taktické pokyny nastavené od trenéra, máme velkou šanci uspět."

 

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.