„Na zápas s Teplicema se těšíme, protože spolu s Chrudimí a s námi jsou jedním z nejlepších týmů v lize. Teď navíc ještě posílili o další tři hráče, z čehož vyplývá, že chtějí urvat mistrovský titul. V lize jsme s nimi prohráli trochu nešťastně a krutě, ale potom jsme porážku odčinili v nejdůležitější moment, a to když se hrálo o finále poháru. V pátek hrajeme po třech měsících doma a nic jiného než vítězství nás před televizními kamerami nezajímá. Pokud chceme jít do play off z druhého místa, musíme bezpodmínečně vyhrát všechny zbývající zápasy do konce sezony včetně toho pátečního. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky, aby si našli čas a přišli nás podpořit,“ uvedl trenér Sparty Beni Simitči.

„Teplice jsou velmi kvalitní soupeř, mají dobrý tým. Nicméně věřím, že stejně jako v sobotu na Slavii ukážeme svou kvalitu a před našimi fanoušky dokážeme zvítězit. Už dvakrát jsme spolu v této sezoně hráli. V prvním případě, tedy v lize, jsme neproměnili obrovské množství šancí, navíc jsme stále poznávali jeden druhého, protože to bylo na samotném začátku ligy. V poháru už naše hra vypadala lépe a utkání také lépe dopadlo. Doufám, že budeme v tomto duchu pokračovat a zvítězíme,“ říká před pátečním soubojem sparťan Kristijan Grbeša.

Teplický Claudinho očekává skvělou futsalovou podívanou: "Oba týmy budou určitě bojovat od začátku až do konce. Jen tak si totiž mohou zajistit všechny tři body."

Jasno má i jeden z posledních českých zástupců základní sestavy Teplic Jiří Baran: "V pátek nás čeká hodně těžký a důležitý zápas na palubovce Sparty. Mají výborné individuality, na které si budeme muset dát pozor. Myslím, že když budeme plnit taktické pokyny nastavené od trenéra, máme velkou šanci uspět."

 

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů
Liberec zahájil přípravu. V kádru má 32 hráčů 08.07.2019

Prvoligový tým FTZS Liberec se po několika měsíční pauze začal připravovat na nadcházející ročník VARTA futsal ligy 2019/20, a to již na začátku července.

Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu
Amrani, Cupáka a Brůna končí ve Spartě, Seidler zůstává, vrací se Amadeu 01.07.2019

Pražská Sparta jako jeden z mála našich klubů prezentuje změny ve svém kádru a informuje jak o příchodech, tak i o jménech hráčů, které v další sezóně v jejím dresu neuvidíte. Trio, zmíněné v titulku, se již v další sezóně v její sestavě neuvidíte.

David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra
David Frič ve futsalu končí, v Plzni hledají trenéra 30.06.2019

Překvapivá zpráva zastihla futsalové příznivce během víkendu. David Frič, bývalý skvělý hráč a později trenér, který v minulé sezóně vedl Interobal Plzeň, se rozhodl ve 36 letech ukončit své futsalové aktivity. Doufejme, že jen dočasně…