Hraje se také na severu, kde domácí Svarog bude favoritem proti Helasu Brno. Tento mač startuje ve 20.30 hodin. A hrát se bude také ve Slezsku. VŠB Ostrava hostí mistrovskou Chrudim od 20 hodin.

„Čeká nás třetí zápas v rozmezí sedmi dnů. Musíme tuto sérii uzavřít kvalitní výkonem. Hráči již cítí únavu, takže mým úkolem je vymyslet, jak nejlépe zápas odehrát. Ale věřím, že opět předvedeme kvalitní výkon. V této části sezony, kdy se znovu soustředíme na zlepšení fyzické kondice, je důležitější než dbát na kvalitu výkonu, získat co nejvíce bodů,“ má jasno chrudimský trenér Felipe Conde.

Ostravští se po delší době těší na domácí utkání. „Domácí zápas jsme naposledy hráli přesně před dvěma měsíci, takže super, že nemusíme nikam cestovat,“ usmíval se hrající trenér Martin Kapsa a pokračoval: „Navíc přijede mistr, na kterého se doufám přijde podívat hodně lidí a my se budeme snažit navázat na výkony z našich domácích zápasů, které jsme zatím odehráli všechny výborně.“

Páteční program VARTA futsal ligy

20:00 Plzeň – Mělník (živě)
20:00 VŠB-TU Ostrava – Chrudim
20:30 Teplice – Helas Brno

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.