Hraje se také na severu, kde domácí Svarog bude favoritem proti Helasu Brno. Tento mač startuje ve 20.30 hodin. A hrát se bude také ve Slezsku. VŠB Ostrava hostí mistrovskou Chrudim od 20 hodin.

„Čeká nás třetí zápas v rozmezí sedmi dnů. Musíme tuto sérii uzavřít kvalitní výkonem. Hráči již cítí únavu, takže mým úkolem je vymyslet, jak nejlépe zápas odehrát. Ale věřím, že opět předvedeme kvalitní výkon. V této části sezony, kdy se znovu soustředíme na zlepšení fyzické kondice, je důležitější než dbát na kvalitu výkonu, získat co nejvíce bodů,“ má jasno chrudimský trenér Felipe Conde.

Ostravští se po delší době těší na domácí utkání. „Domácí zápas jsme naposledy hráli přesně před dvěma měsíci, takže super, že nemusíme nikam cestovat,“ usmíval se hrající trenér Martin Kapsa a pokračoval: „Navíc přijede mistr, na kterého se doufám přijde podívat hodně lidí a my se budeme snažit navázat na výkony z našich domácích zápasů, které jsme zatím odehráli všechny výborně.“

Páteční program VARTA futsal ligy

20:00 Plzeň – Mělník (živě)
20:00 VŠB-TU Ostrava – Chrudim
20:30 Teplice – Helas Brno

Další aktuality

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.