Jakub Němec, trenér Olympiku: "V Plzni nás čeká velmi těžké utkání. V letošní sezóně se jim nedaří tak jak by chtěli a na podzim se nám podařilo v domácím utkání zvítězit. Ale je to velmi silný tým, který nám bude chtít porážku vrátit. My to budeme mít o to těžší, že nás na začátku roku zastihla obrovská marodka. Budeme ale bojovat o co nejlepší výsledek a získání nějakých bodů.”

Josef Gabčo, hráč Olympiku: "Do Plzně pojedeme určitě chtít uhrát dobrý výsledek, když jsme ztratili teď dvakrát body doma. Plzeň bude chtít určitě také bodovat, aby se na nás dotáhla, takže nás čeká určitě těžký zápas, který budeme chtít zvládnout.”

David Frič, trenér Interobalu: "Očekávám ze strany Mělníka to, co hraje celý rok, úpornou defenzívu s rychlým přechodem do ofenzivní části. Půjdeme do utkání od první minuty s maximálním nasazením a důrazem, to nám ve venkovním zápase chybělo.”

Zápas začíná ve 20:00, můžete ho sledovat na internetových stránkách sázkové kanceláře Tipsport, kde musíte být ale registrovaní. Popřípadě sledovat textový přenos na Onlajny.com.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off
Sparta zvládla vyřadit mistra a je ve finále play off 15.05.2019

Čtvrté semifinále play off VARTA futsal ligy mezi Chrudimí a Spartou se hrálo ve středu večer. Pražané zvítězili na východě Čech a oslavili postup do finále přes čtrnáctinásobného mistra.

Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta?
Kde sledovat středeční semifinále Chrudim vs. Sparta? 15.05.2019

Semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. Domácí ERA-PACK bude proti Spartě Praha odvracet vyřazení ze soutěže. Pražané vedou v sérii 2:1 na zápasy. Kde sledovat dnešní zápas?

Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho
Chrudim chce prodloužit sérii i bez Évertona a Bagatiniho 14.05.2019

Drama, jaké semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nabízí, se jen tak nevidí. Čtvrtý zápas se hraje ve středu od 20 hodin v Chrudimi. A vy ho znovu můžete sledovat i na internetu.