Jakub Němec, trenér Olympiku: "V Plzni nás čeká velmi těžké utkání. V letošní sezóně se jim nedaří tak jak by chtěli a na podzim se nám podařilo v domácím utkání zvítězit. Ale je to velmi silný tým, který nám bude chtít porážku vrátit. My to budeme mít o to těžší, že nás na začátku roku zastihla obrovská marodka. Budeme ale bojovat o co nejlepší výsledek a získání nějakých bodů.”

Josef Gabčo, hráč Olympiku: "Do Plzně pojedeme určitě chtít uhrát dobrý výsledek, když jsme ztratili teď dvakrát body doma. Plzeň bude chtít určitě také bodovat, aby se na nás dotáhla, takže nás čeká určitě těžký zápas, který budeme chtít zvládnout.”

David Frič, trenér Interobalu: "Očekávám ze strany Mělníka to, co hraje celý rok, úpornou defenzívu s rychlým přechodem do ofenzivní části. Půjdeme do utkání od první minuty s maximálním nasazením a důrazem, to nám ve venkovním zápase chybělo.”

Zápas začíná ve 20:00, můžete ho sledovat na internetových stránkách sázkové kanceláře Tipsport, kde musíte být ale registrovaní. Popřípadě sledovat textový přenos na Onlajny.com.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

První televizní přenos sezony nabídne skvělou podívanou!
První televizní přenos sezony nabídne skvělou podívanou! 21.08.2019

Ptáte se, jak to můžeme vědět? Odpověď je jednoduchá. V prvním televizním utkání VARTA futsal ligy 2019/2020 se hned v 1. kole utká třetí a druhý nejlepší tým loňské sezony.

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.