Jakub Němec, trenér Olympiku: "V Plzni nás čeká velmi těžké utkání. V letošní sezóně se jim nedaří tak jak by chtěli a na podzim se nám podařilo v domácím utkání zvítězit. Ale je to velmi silný tým, který nám bude chtít porážku vrátit. My to budeme mít o to těžší, že nás na začátku roku zastihla obrovská marodka. Budeme ale bojovat o co nejlepší výsledek a získání nějakých bodů.”

Josef Gabčo, hráč Olympiku: "Do Plzně pojedeme určitě chtít uhrát dobrý výsledek, když jsme ztratili teď dvakrát body doma. Plzeň bude chtít určitě také bodovat, aby se na nás dotáhla, takže nás čeká určitě těžký zápas, který budeme chtít zvládnout.”

David Frič, trenér Interobalu: "Očekávám ze strany Mělníka to, co hraje celý rok, úpornou defenzívu s rychlým přechodem do ofenzivní části. Půjdeme do utkání od první minuty s maximálním nasazením a důrazem, to nám ve venkovním zápase chybělo.”

Zápas začíná ve 20:00, můžete ho sledovat na internetových stránkách sázkové kanceláře Tipsport, kde musíte být ale registrovaní. Popřípadě sledovat textový přenos na Onlajny.com.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.