Dohrávka Helasu Brno a ERA-PACKu Chrudim startuje v brněnské hale Vodova v pondělí 7.1.2019 ve  20 hodin, její průběh lze sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Po dlouhé pauze nás čeká futsalový svátek, ze kterého můžeme získat spoustu cenných zkušeností. Věřím, že skoro měsíční půst dostatečně namotivuje kluky k dobrému výkonu, který nám dodá sebevědomí do dalších důležitých bojů. Naše sestava dozná od posledního utkání několik vynucených změn, a tak do utkání zapojíme naše mladíky, kterým tento těžký zápas může do budoucna pomoci.”

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACKu Chrudim): „Na přípravu a odpočinek jsme měli minimum času. Jsme si vědomi kvalit mladého týmu Brno, ale jsme znovu připraveni odvést kvalitní výkon. Myslím si, že budeme v lepší formě. V našem plánu je každý zápas důležitý a tím pádem se budeme v cestě za vítězstvím stoprocentně koncentrovat.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.