Dohrávka Helasu Brno a ERA-PACKu Chrudim startuje v brněnské hale Vodova v pondělí 7.1.2019 ve  20 hodin, její průběh lze sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Po dlouhé pauze nás čeká futsalový svátek, ze kterého můžeme získat spoustu cenných zkušeností. Věřím, že skoro měsíční půst dostatečně namotivuje kluky k dobrému výkonu, který nám dodá sebevědomí do dalších důležitých bojů. Naše sestava dozná od posledního utkání několik vynucených změn, a tak do utkání zapojíme naše mladíky, kterým tento těžký zápas může do budoucna pomoci.”

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACKu Chrudim): „Na přípravu a odpočinek jsme měli minimum času. Jsme si vědomi kvalit mladého týmu Brno, ale jsme znovu připraveni odvést kvalitní výkon. Myslím si, že budeme v lepší formě. V našem plánu je každý zápas důležitý a tím pádem se budeme v cestě za vítězstvím stoprocentně koncentrovat.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.