Dohrávka Helasu Brno a ERA-PACKu Chrudim startuje v brněnské hale Vodova v pondělí 7.1.2019 ve  20 hodin, její průběh lze sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Po dlouhé pauze nás čeká futsalový svátek, ze kterého můžeme získat spoustu cenných zkušeností. Věřím, že skoro měsíční půst dostatečně namotivuje kluky k dobrému výkonu, který nám dodá sebevědomí do dalších důležitých bojů. Naše sestava dozná od posledního utkání několik vynucených změn, a tak do utkání zapojíme naše mladíky, kterým tento těžký zápas může do budoucna pomoci.”

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACKu Chrudim): „Na přípravu a odpočinek jsme měli minimum času. Jsme si vědomi kvalit mladého týmu Brno, ale jsme znovu připraveni odvést kvalitní výkon. Myslím si, že budeme v lepší formě. V našem plánu je každý zápas důležitý a tím pádem se budeme v cestě za vítězstvím stoprocentně koncentrovat.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.