Svarog se nyní nachází na 1. místě se ziskem 27. bodů, když všechny své zápasy vyhráli až na jeden, a to s Chrudimí. Se Svarogem jsme se utkali hned v 1. kole tohoto ročníku VARTA futsal ligy a prohráli jsme 2:6, ač jsme podali dobrý výkon.

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,V pátek k nám dorazí vedoucí tým ligy Teplice a už teď je jasné, že nás nečeká nic lehkého. Ale věřím, že pokud do zápasu dáme vše, tak jako proti Spartě, můžeme bodovat. Doufám, že nás diváci přijdou podpořit opět v co největším počtu a dotlačí nás k dalším bodům.”

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: ,,Teplice jsou lídr ligy, takže nás hned na úvod roku čeká velmi těžké utkání. Budeme se ho snažit zvládnout co nejlépe, získat body a do Nového roku vstoupit úspěšně.”

Jiří Baran, hráč Svarogu: ,,V prvním kole po Novém roce zajíždíme na palubovku Mělníka. Čeká nás těžký zápas. V jejich specifické hale dokázali letos porazit několik těžkých soupeřů. Musíme do zápasu jít koncentrovaně od první minuty, pak budeme mít velkou šanci na úspěch.”

Přijďte nás podpořit a opět zaplnit halu u Gymplu! Vstupné bude 40 korun, děti mají vstup ZDARMA.

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.