První vzájemný zápas sezony vyhráli ve 2. kole Liberečtí. Ti porazili Démony vysoko 7:3 a uspět by chtěli i na palubovce soupeře. Jenže bodovat musí i předposlední Démoni.

"Čeká nás poslední zápas roku. Věřím, že budeme kompletní a zabojujeme o body, které nás dostanou zpět do bojů o play off. Pevně věřím, že zápas bude mít velký náboj, neboť se jedná o severočeské derby," prohlásil domácí trenér Karel Kruliš.

Hráči Liberce se na povánoční souboj velmi těší. "Zápas bude mít jistě velký náboj umocněný televizním přenosem. My bychom rádi navázali na dvě domácí výhry a přivezli první body z venkovních utkání. Česká Lípa má výbornou defenzívu, která se těžko překonává, ale věřím, že se nám to podaří," řekl liberecký kouč Michael Vacek.

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou
Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.2019

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita 18.03.2019

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Do Teplic dorazila v pátek večer Česká Lípa. Kurzy sázkových kanceláří mluvily jednoznačně ve prospěch domácího celku.

Helas doma remizoval s Mělníkem
Helas doma remizoval s Mělníkem 17.03.2019

V rámci dvacátého kola se na palubovce brněnské haly Vodova utkaly celky, s vidinou pošilhávající po play-off, Helas Brno a s jistotou postupu do vyřazovacích bojů, SK Olympik Mělník. Tři čtvrtě utkání zvládali boj o play-off lépe domácí, ale hosté dokázali v závěru druhého poločasu vymyslet tři minuty z říše snů a tak došlo v Brně na dělbu bodů.