První vzájemný zápas sezony vyhráli ve 2. kole Liberečtí. Ti porazili Démony vysoko 7:3 a uspět by chtěli i na palubovce soupeře. Jenže bodovat musí i předposlední Démoni.

"Čeká nás poslední zápas roku. Věřím, že budeme kompletní a zabojujeme o body, které nás dostanou zpět do bojů o play off. Pevně věřím, že zápas bude mít velký náboj, neboť se jedná o severočeské derby," prohlásil domácí trenér Karel Kruliš.

Hráči Liberce se na povánoční souboj velmi těší. "Zápas bude mít jistě velký náboj umocněný televizním přenosem. My bychom rádi navázali na dvě domácí výhry a přivezli první body z venkovních utkání. Česká Lípa má výbornou defenzívu, která se těžko překonává, ale věřím, že se nám to podaří," řekl liberecký kouč Michael Vacek.

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.