První vzájemný zápas sezony vyhráli ve 2. kole Liberečtí. Ti porazili Démony vysoko 7:3 a uspět by chtěli i na palubovce soupeře. Jenže bodovat musí i předposlední Démoni.

"Čeká nás poslední zápas roku. Věřím, že budeme kompletní a zabojujeme o body, které nás dostanou zpět do bojů o play off. Pevně věřím, že zápas bude mít velký náboj, neboť se jedná o severočeské derby," prohlásil domácí trenér Karel Kruliš.

Hráči Liberce se na povánoční souboj velmi těší. "Zápas bude mít jistě velký náboj umocněný televizním přenosem. My bychom rádi navázali na dvě domácí výhry a přivezli první body z venkovních utkání. Česká Lípa má výbornou defenzívu, která se těžko překonává, ale věřím, že se nám to podaří," řekl liberecký kouč Michael Vacek.

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.