LIVESTREAM: Tipsport.cz | LSTV

Oba celky jsou v odlišných situacích. Uherské Hradiště naposledy doma porazilo Plzeň a s jedenácti body bojuje o účast v play off. Naopak vysokoškoláci ještě v soutěži ani jednou nebodovali.

Jaroslav Hastík (trenér Bazooky): "Vysokoškoláci na své první prvoligové body zatím čekají a určitě by je rádi uhráli právě s námi. Už několikrát k nim měli blízko. Doma proti Teplicím vedli ještě pár minut před koncem a před týdnem v České Lípě málem otočili zápas, v němž už prohrávali 0:5. Proto bude třeba i k tomuto duelu nováčků přistoupit s maximální koncentrací a bez náznaku podcenění. Ostrava má svoji sílu a nic na tom nemění ani její momentální postavení v tabulce. Nečeká nás nic snadného a pokud chceme uspět, musíme odvést stoprocentní výkon."

Martina Kapsa (trenér VŠB): "V pátek nás čeká další zápas a opět venku. Naštěstí jedeme pouze do Uherského hradiště. A jelikož se nám první polovina soutěže výsledkově vůbec nepovedla, tak už si nemůžeme dovolit ztrácet další body."

Zápas začíná ve 20 hodin. Sledujte ho!

 

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou
Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.2019

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita 18.03.2019

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Do Teplic dorazila v pátek večer Česká Lípa. Kurzy sázkových kanceláří mluvily jednoznačně ve prospěch domácího celku.

Helas doma remizoval s Mělníkem
Helas doma remizoval s Mělníkem 17.03.2019

V rámci dvacátého kola se na palubovce brněnské haly Vodova utkaly celky, s vidinou pošilhávající po play-off, Helas Brno a s jistotou postupu do vyřazovacích bojů, SK Olympik Mělník. Tři čtvrtě utkání zvládali boj o play-off lépe domácí, ale hosté dokázali v závěru druhého poločasu vymyslet tři minuty z říše snů a tak došlo v Brně na dělbu bodů.