LIVESTREAM: Tipsport.cz | LSTV

Oba celky jsou v odlišných situacích. Uherské Hradiště naposledy doma porazilo Plzeň a s jedenácti body bojuje o účast v play off. Naopak vysokoškoláci ještě v soutěži ani jednou nebodovali.

Jaroslav Hastík (trenér Bazooky): "Vysokoškoláci na své první prvoligové body zatím čekají a určitě by je rádi uhráli právě s námi. Už několikrát k nim měli blízko. Doma proti Teplicím vedli ještě pár minut před koncem a před týdnem v České Lípě málem otočili zápas, v němž už prohrávali 0:5. Proto bude třeba i k tomuto duelu nováčků přistoupit s maximální koncentrací a bez náznaku podcenění. Ostrava má svoji sílu a nic na tom nemění ani její momentální postavení v tabulce. Nečeká nás nic snadného a pokud chceme uspět, musíme odvést stoprocentní výkon."

Martina Kapsa (trenér VŠB): "V pátek nás čeká další zápas a opět venku. Naštěstí jedeme pouze do Uherského hradiště. A jelikož se nám první polovina soutěže výsledkově vůbec nepovedla, tak už si nemůžeme dovolit ztrácet další body."

Zápas začíná ve 20 hodin. Sledujte ho!

 

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.