LIVESTREAM: Tipsport.cz | LSTV

Oba celky jsou v odlišných situacích. Uherské Hradiště naposledy doma porazilo Plzeň a s jedenácti body bojuje o účast v play off. Naopak vysokoškoláci ještě v soutěži ani jednou nebodovali.

Jaroslav Hastík (trenér Bazooky): "Vysokoškoláci na své první prvoligové body zatím čekají a určitě by je rádi uhráli právě s námi. Už několikrát k nim měli blízko. Doma proti Teplicím vedli ještě pár minut před koncem a před týdnem v České Lípě málem otočili zápas, v němž už prohrávali 0:5. Proto bude třeba i k tomuto duelu nováčků přistoupit s maximální koncentrací a bez náznaku podcenění. Ostrava má svoji sílu a nic na tom nemění ani její momentální postavení v tabulce. Nečeká nás nic snadného a pokud chceme uspět, musíme odvést stoprocentní výkon."

Martina Kapsa (trenér VŠB): "V pátek nás čeká další zápas a opět venku. Naštěstí jedeme pouze do Uherského hradiště. A jelikož se nám první polovina soutěže výsledkově vůbec nepovedla, tak už si nemůžeme dovolit ztrácet další body."

Zápas začíná ve 20 hodin. Sledujte ho!

 

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.