Moravané mají na svém kontě celkem osm bodů a v tabulce jim patří devátá pozice. Zejména vstup do sezóny měli dobrý, kdy z prvních čtyř utkání vyválčili deset bodů, po odstoupení Litoměřic se jim ovšem výhra anulovala. Na domácí utkání Bazooky chodí plná hala, očekává se tedy velmi bouřlivá atmosféra.

Plzeňští chtějí potvrdit narůstající formu a opět se pokusit zkrátit náskok špičky tabulky. Nejistý je stále start Michala Holého, který doléčuje své zranění z reprezentačního utkání v Nizozemsku. Karetní trest do hry nepustí Michala Kovácse, který si v utkání s Českou Lípou připsal čtvrtou žlutou kartu v sezóně.

"Rok chceme zamozřejmě zakončit výhrou. Zápas v Uherském Hradišti nám ukáže, jestli je dokážeme lehce dotáhnout na špičku. Musíme zápas zvládnout a uděláme pro to vše,” prohlašuje před utkáním trenér Interobalu David Frič.

Uktaní začíná v pátek ve 20:00!

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.