Moravané mají na svém kontě celkem osm bodů a v tabulce jim patří devátá pozice. Zejména vstup do sezóny měli dobrý, kdy z prvních čtyř utkání vyválčili deset bodů, po odstoupení Litoměřic se jim ovšem výhra anulovala. Na domácí utkání Bazooky chodí plná hala, očekává se tedy velmi bouřlivá atmosféra.

Plzeňští chtějí potvrdit narůstající formu a opět se pokusit zkrátit náskok špičky tabulky. Nejistý je stále start Michala Holého, který doléčuje své zranění z reprezentačního utkání v Nizozemsku. Karetní trest do hry nepustí Michala Kovácse, který si v utkání s Českou Lípou připsal čtvrtou žlutou kartu v sezóně.

"Rok chceme zamozřejmě zakončit výhrou. Zápas v Uherském Hradišti nám ukáže, jestli je dokážeme lehce dotáhnout na špičku. Musíme zápas zvládnout a uděláme pro to vše,” prohlašuje před utkáním trenér Interobalu David Frič.

Uktaní začíná v pátek ve 20:00!

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.