Moravané mají na svém kontě celkem osm bodů a v tabulce jim patří devátá pozice. Zejména vstup do sezóny měli dobrý, kdy z prvních čtyř utkání vyválčili deset bodů, po odstoupení Litoměřic se jim ovšem výhra anulovala. Na domácí utkání Bazooky chodí plná hala, očekává se tedy velmi bouřlivá atmosféra.

Plzeňští chtějí potvrdit narůstající formu a opět se pokusit zkrátit náskok špičky tabulky. Nejistý je stále start Michala Holého, který doléčuje své zranění z reprezentačního utkání v Nizozemsku. Karetní trest do hry nepustí Michala Kovácse, který si v utkání s Českou Lípou připsal čtvrtou žlutou kartu v sezóně.

"Rok chceme zamozřejmě zakončit výhrou. Zápas v Uherském Hradišti nám ukáže, jestli je dokážeme lehce dotáhnout na špičku. Musíme zápas zvládnout a uděláme pro to vše,” prohlašuje před utkáním trenér Interobalu David Frič.

Uktaní začíná v pátek ve 20:00!

Profil haly

SC Uh. Hradiště

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kapacita 400 (130 k sezení)
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.