Slavia se momentálně nachází na 3. místě se ziskem 21 bodů. Z 9 zápasů si pražané odnesli dvě porážky, a to se Svarogem a se Spartou.

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Jsme rádi, že hned po Spartě můžeme změřit síly s dalším z pražských “S”. Motivace bude určitě ještě větší, chceme všem ukázat, že naše výsledky nejsou náhoda, jak si většina myslí. Přesto, že je Slavia favorit, tak když do utkání dáme stejné nasazení a zápal jako v utkání se Spartou, tak můžeme pomýšlet na vítězství i v tomto utkání.”

Josef Gabčo, hráč Olympiku: ,,Na zápas se Slavií se moc těším, protože jsem minulé kolo, kdy jsme porazili Spartu, nemohl nastoupit kvůli karetnímu trestu a mrzí mě, že jsem nemohl být u toho. Teď přijede druhé pražské “S”, které jsme schopni také porazit, pokud předvedeme všichni stejně bojovný výkon, jako předvedli kluci proti Spartě. Věřím v náš úspěch a že tři body zůstanou opět na Mělníku!”

Jan Homola, kapitán Slavie: ,,V Mělníku chceme prodloužit vítěznou sérii a rozloučit se s kalendářním rokem výhrou. Mělník je velmi nepříjemný soupeř a dokáže potrápit všechny mužstva v lize, což dokázal v minulém kole, když porazil Spartu. Je vidět, že v domácím prostředí se cítí velmi dobře. My se musíme soustředit na svoji hru a připravit se na zápas co nejlépe. Věřím, že si v pátek připíšeme další tři body do tabulky.”

Přijďte kluky podpořit a opět zaplnit halu až po strop! Cena lístků bude 40,- a opět bude i zpoplatněn zpravodaj, který bude stát 5,- a koupí se zařadíte do slosování o ceny od hlavního sponzora ligy VARTA!

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.