Slavia se momentálně nachází na 3. místě se ziskem 21 bodů. Z 9 zápasů si pražané odnesli dvě porážky, a to se Svarogem a se Spartou.

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Jsme rádi, že hned po Spartě můžeme změřit síly s dalším z pražských “S”. Motivace bude určitě ještě větší, chceme všem ukázat, že naše výsledky nejsou náhoda, jak si většina myslí. Přesto, že je Slavia favorit, tak když do utkání dáme stejné nasazení a zápal jako v utkání se Spartou, tak můžeme pomýšlet na vítězství i v tomto utkání.”

Josef Gabčo, hráč Olympiku: ,,Na zápas se Slavií se moc těším, protože jsem minulé kolo, kdy jsme porazili Spartu, nemohl nastoupit kvůli karetnímu trestu a mrzí mě, že jsem nemohl být u toho. Teď přijede druhé pražské “S”, které jsme schopni také porazit, pokud předvedeme všichni stejně bojovný výkon, jako předvedli kluci proti Spartě. Věřím v náš úspěch a že tři body zůstanou opět na Mělníku!”

Jan Homola, kapitán Slavie: ,,V Mělníku chceme prodloužit vítěznou sérii a rozloučit se s kalendářním rokem výhrou. Mělník je velmi nepříjemný soupeř a dokáže potrápit všechny mužstva v lize, což dokázal v minulém kole, když porazil Spartu. Je vidět, že v domácím prostředí se cítí velmi dobře. My se musíme soustředit na svoji hru a připravit se na zápas co nejlépe. Věřím, že si v pátek připíšeme další tři body do tabulky.”

Přijďte kluky podpořit a opět zaplnit halu až po strop! Cena lístků bude 40,- a opět bude i zpoplatněn zpravodaj, který bude stát 5,- a koupí se zařadíte do slosování o ceny od hlavního sponzora ligy VARTA!

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.