Slavia se momentálně nachází na 3. místě se ziskem 21 bodů. Z 9 zápasů si pražané odnesli dvě porážky, a to se Svarogem a se Spartou.

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Jsme rádi, že hned po Spartě můžeme změřit síly s dalším z pražských “S”. Motivace bude určitě ještě větší, chceme všem ukázat, že naše výsledky nejsou náhoda, jak si většina myslí. Přesto, že je Slavia favorit, tak když do utkání dáme stejné nasazení a zápal jako v utkání se Spartou, tak můžeme pomýšlet na vítězství i v tomto utkání.”

Josef Gabčo, hráč Olympiku: ,,Na zápas se Slavií se moc těším, protože jsem minulé kolo, kdy jsme porazili Spartu, nemohl nastoupit kvůli karetnímu trestu a mrzí mě, že jsem nemohl být u toho. Teď přijede druhé pražské “S”, které jsme schopni také porazit, pokud předvedeme všichni stejně bojovný výkon, jako předvedli kluci proti Spartě. Věřím v náš úspěch a že tři body zůstanou opět na Mělníku!”

Jan Homola, kapitán Slavie: ,,V Mělníku chceme prodloužit vítěznou sérii a rozloučit se s kalendářním rokem výhrou. Mělník je velmi nepříjemný soupeř a dokáže potrápit všechny mužstva v lize, což dokázal v minulém kole, když porazil Spartu. Je vidět, že v domácím prostředí se cítí velmi dobře. My se musíme soustředit na svoji hru a připravit se na zápas co nejlépe. Věřím, že si v pátek připíšeme další tři body do tabulky.”

Přijďte kluky podpořit a opět zaplnit halu až po strop! Cena lístků bude 40,- a opět bude i zpoplatněn zpravodaj, který bude stát 5,- a koupí se zařadíte do slosování o ceny od hlavního sponzora ligy VARTA!

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.