Sparta v pátek překvapivě prohrála na půdě Mělníka a vedení klubu den před finálovým duelem Poháru FAČR oznámilo Cupákův příchod do klubu. „Jsme rádi, že se nám podařilo Davida získat do svých řad už nyní v prosinci. Trenér Beni na mě hodně tlačil, že by bylo dobré ho z Helasu získat už teď, protože jsme potřebovali kvalitního zadáka," řekl na klubovém webu prezident futsalové Sparty Ago Simitči.

"Chtěli bychom touto cestou poděkovat Janu Loupovi, který s hostováním Cupína ve Spartě souhlasil a David tak bude oblékat do konce sezony rudý dres! Jsme rádi, že vyšlo vše tak, jak bylo domluveno. David s námi byl už v září na turnaji v Chorvatsku, kde se seznámil s kluky a i díky tomu pro něj bude nyní snazší aklimatizace v mužstvu. Věříme, že bude pro tým velkým přínosem stejně jako v minulé sezoně,“ řekl k návratu Cupáka do pražského klubu.

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.