Sparta v pátek překvapivě prohrála na půdě Mělníka a vedení klubu den před finálovým duelem Poháru FAČR oznámilo Cupákův příchod do klubu. „Jsme rádi, že se nám podařilo Davida získat do svých řad už nyní v prosinci. Trenér Beni na mě hodně tlačil, že by bylo dobré ho z Helasu získat už teď, protože jsme potřebovali kvalitního zadáka," řekl na klubovém webu prezident futsalové Sparty Ago Simitči.

"Chtěli bychom touto cestou poděkovat Janu Loupovi, který s hostováním Cupína ve Spartě souhlasil a David tak bude oblékat do konce sezony rudý dres! Jsme rádi, že vyšlo vše tak, jak bylo domluveno. David s námi byl už v září na turnaji v Chorvatsku, kde se seznámil s kluky a i díky tomu pro něj bude nyní snazší aklimatizace v mužstvu. Věříme, že bude pro tým velkým přínosem stejně jako v minulé sezoně,“ řekl k návratu Cupáka do pražského klubu.

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.