Sparta v pátek překvapivě prohrála na půdě Mělníka a vedení klubu den před finálovým duelem Poháru FAČR oznámilo Cupákův příchod do klubu. „Jsme rádi, že se nám podařilo Davida získat do svých řad už nyní v prosinci. Trenér Beni na mě hodně tlačil, že by bylo dobré ho z Helasu získat už teď, protože jsme potřebovali kvalitního zadáka," řekl na klubovém webu prezident futsalové Sparty Ago Simitči.

"Chtěli bychom touto cestou poděkovat Janu Loupovi, který s hostováním Cupína ve Spartě souhlasil a David tak bude oblékat do konce sezony rudý dres! Jsme rádi, že vyšlo vše tak, jak bylo domluveno. David s námi byl už v září na turnaji v Chorvatsku, kde se seznámil s kluky a i díky tomu pro něj bude nyní snazší aklimatizace v mužstvu. Věříme, že bude pro tým velkým přínosem stejně jako v minulé sezoně,“ řekl k návratu Cupáka do pražského klubu.

Další aktuality

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou
Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.2019

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita 18.03.2019

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Do Teplic dorazila v pátek večer Česká Lípa. Kurzy sázkových kanceláří mluvily jednoznačně ve prospěch domácího celku.

Helas doma remizoval s Mělníkem
Helas doma remizoval s Mělníkem 17.03.2019

V rámci dvacátého kola se na palubovce brněnské haly Vodova utkaly celky, s vidinou pošilhávající po play-off, Helas Brno a s jistotou postupu do vyřazovacích bojů, SK Olympik Mělník. Tři čtvrtě utkání zvládali boj o play-off lépe domácí, ale hosté dokázali v závěru druhého poločasu vymyslet tři minuty z říše snů a tak došlo v Brně na dělbu bodů.