Vítězství sešívaných řídil exbrněnský Radim Záruba, který postupně nastřílel hattrick. Pražané vyhráli první půli 1:0, jenže domácí Ovčačík na začátku druhé půle srovnal na 1:1. Na body však Helas nedosáhl. Záruba se trefil ještě dvakrát.

Martin Směřička (Slavia): „Po inkasované brance jsme rychle dokázali vstřelit další branku a dotáhli jsme zápas do vítězného konce. Je škoda, že jsme neproměnili šanci za stavu 2:1, kdy jsme trefili tyčku prázdné branky, pak by zápas byl klidnější. Helas hrál dobrý zápas a dělal nám problémy.

David Cupák (Helas Brno): „Celý tým odehrál dnes super zápas, počínaje gólmanem až po hráče na střídačce. Neproměňovali jsme šance, to byl důvod, proč jsme zápas nezvládli bodově, ale herně si myslím, že to nebylo tak špatné.“

Helas Brno - SK Slavia Praha 1:3 (0:1)

Branky a nahrávky: 23. Ovčačík (Matyska) – 13. Záruba, 25. Záruba (Dodo), 38. Záruba (Pršič).

Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek
Chrudim má mečbol. Mělníku dala jedenáct branek 18.04.2019

Play off VARTA futsal ligy nabídlo ve čtvrtek večer další čtvrtfinálový zápas. Chrudim ve druhém zápase série vyhrála v Mělníce 11:2 a je krok od postupu do semifinále.

Chrudim jede do Mělníka pro mečbol. Podaří se domácím překvapení?
Chrudim jede do Mělníka pro mečbol. Podaří se domácím překvapení? 18.04.2019

Pro bod číslo dvě. Chrudimští futsalisté chtějí navázat na úvodní vysokou čtvrtfinálovou výhru proti Mělníku na jeho hřišti, odkud mají v plánu si přivézt mečbol na postup do semifinále.

Slavia dokázala postoupit do semifinále v nejkratším možném termínu
Slavia dokázala postoupit do semifinále v nejkratším možném termínu 17.04.2019

I třetí čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy vyhrála Slavia Praha. Sešívaní doma ve středu porazili Plzeň a postoupili do semifinále.