Vítězství sešívaných řídil exbrněnský Radim Záruba, který postupně nastřílel hattrick. Pražané vyhráli první půli 1:0, jenže domácí Ovčačík na začátku druhé půle srovnal na 1:1. Na body však Helas nedosáhl. Záruba se trefil ještě dvakrát.

Martin Směřička (Slavia): „Po inkasované brance jsme rychle dokázali vstřelit další branku a dotáhli jsme zápas do vítězného konce. Je škoda, že jsme neproměnili šanci za stavu 2:1, kdy jsme trefili tyčku prázdné branky, pak by zápas byl klidnější. Helas hrál dobrý zápas a dělal nám problémy.

David Cupák (Helas Brno): „Celý tým odehrál dnes super zápas, počínaje gólmanem až po hráče na střídačce. Neproměňovali jsme šance, to byl důvod, proč jsme zápas nezvládli bodově, ale herně si myslím, že to nebylo tak špatné.“

Helas Brno - SK Slavia Praha 1:3 (0:1)

Branky a nahrávky: 23. Ovčačík (Matyska) – 13. Záruba, 25. Záruba (Dodo), 38. Záruba (Pršič).

Nejlepší hráč a trenér měsíce listopadu jsou z Helasu
Nejlepší hráč a trenér měsíce listopadu jsou z Helasu 10.12.2018

Hlasování fanoušků v anketě nejlepší hráč a trenér měsíce listopadu ve VARTA futsal lize skončilo v pátek. Tady jsou výsledky.

David Cupák znovu sparťanem!
David Cupák znovu sparťanem! 10.12.2018

Sparta hlásí den před pohárovým finále proti ERA-PACKu Chrudim (úterý, 18:10, Zruč nad Sázavou) vyztužení kádru. Do týmu znovu přichází reprezentant David Cupák, který z brněnského Helasu hostoval ve Spartě již v minulé sezoně.

Liberecká senzační výhra nad Brnem! Mužem zápasu se stal brankář Vogt
Liberecká senzační výhra nad Brnem! Mužem zápasu se stal brankář Vogt 09.12.2018

Do Liberce zavítal tradiční klub z nejvyšší futsalové soutěže HELAS BRNO. Ten před týdnem předvedl v televizním utkání velice sympatický výkon proti favorizované SLAVII PRAHA. Utkání sice prohrál poměrem 1:3, ale neměl se rozhodně za co stydět.