Druhý jmenovaný ví, jak důležitý zápas se v úterý bude hrát. „Je to další utkání, do kterého jdeme jako papíroví favorité, ale že si zasloužíme tři body, musíme znovu ukázat na hřišti. Věřím, že to znovu zvládneme a připíšeme si další vítězství v řadě. Bude záležet na nás a našem výkonu, který musí být znovu plně koncentrovaný a zodpovědný,“ říká Uroš Krasnič. „Bylo by povzbuzující uhrát páté vítězství v řadě.“

Marko Pršič vidí úterní zápas podobnou optikou. "Je jedno, kdo nastřílí branky, hlavní je naše vítězství. Musíme jít do zápasu s tím, že nic jiného pro nás nepřipadá v úvahu, hrát koncentrovaně a týmově. Věřím, že to dokážeme."

Helas v posledním kole zvítězil stejným výsledkem jako Slavia v Uherském Hradišti – vyhrál 4:2 v Mělníce. V tabulce je tým trenéra Tomáše Galii na šestém místě s deseti body za tři výhry a jednu remízu. Kromě Mělníka porazil ještě Českou Lípu a Ostravu.

Trenér Helasu Tomáš Galia před úterním duelem ví, že cesta k bodům v zápase proti červenobílým nebude snadná: „Slavia od našeho prvního vzájemného utkání ušla velký kus cesty. Pokud budeme chtít být úspěšní, musí se vše sejít ve správný čas. K tomu, aby se tak stalo, bude nutné do utkání zapojit všechny atributy, na kterých dlouhodobě pracujeme a mít potřebné štěstí. Věřím, že televizní kamery kluky dostatečně namotivují k co nejlepšímu výkonu, který nás přivede k bodům."

V dresu Helasu se proti Slavii představí i jeho největší hvězda David Cupák, jenž v prvním utkání z důvodu disciplinárního trestu chyběl.

Výkop utkání je ve 20.15 hodin, pokud Slavii nepodpoříte přímo v hale, sledujte televizní přenos.

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.