Druhý jmenovaný ví, jak důležitý zápas se v úterý bude hrát. „Je to další utkání, do kterého jdeme jako papíroví favorité, ale že si zasloužíme tři body, musíme znovu ukázat na hřišti. Věřím, že to znovu zvládneme a připíšeme si další vítězství v řadě. Bude záležet na nás a našem výkonu, který musí být znovu plně koncentrovaný a zodpovědný,“ říká Uroš Krasnič. „Bylo by povzbuzující uhrát páté vítězství v řadě.“

Marko Pršič vidí úterní zápas podobnou optikou. "Je jedno, kdo nastřílí branky, hlavní je naše vítězství. Musíme jít do zápasu s tím, že nic jiného pro nás nepřipadá v úvahu, hrát koncentrovaně a týmově. Věřím, že to dokážeme."

Helas v posledním kole zvítězil stejným výsledkem jako Slavia v Uherském Hradišti – vyhrál 4:2 v Mělníce. V tabulce je tým trenéra Tomáše Galii na šestém místě s deseti body za tři výhry a jednu remízu. Kromě Mělníka porazil ještě Českou Lípu a Ostravu.

Trenér Helasu Tomáš Galia před úterním duelem ví, že cesta k bodům v zápase proti červenobílým nebude snadná: „Slavia od našeho prvního vzájemného utkání ušla velký kus cesty. Pokud budeme chtít být úspěšní, musí se vše sejít ve správný čas. K tomu, aby se tak stalo, bude nutné do utkání zapojit všechny atributy, na kterých dlouhodobě pracujeme a mít potřebné štěstí. Věřím, že televizní kamery kluky dostatečně namotivují k co nejlepšímu výkonu, který nás přivede k bodům."

V dresu Helasu se proti Slavii představí i jeho největší hvězda David Cupák, jenž v prvním utkání z důvodu disciplinárního trestu chyběl.

Výkop utkání je ve 20.15 hodin, pokud Slavii nepodpoříte přímo v hale, sledujte televizní přenos.

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.