Druhý jmenovaný ví, jak důležitý zápas se v úterý bude hrát. „Je to další utkání, do kterého jdeme jako papíroví favorité, ale že si zasloužíme tři body, musíme znovu ukázat na hřišti. Věřím, že to znovu zvládneme a připíšeme si další vítězství v řadě. Bude záležet na nás a našem výkonu, který musí být znovu plně koncentrovaný a zodpovědný,“ říká Uroš Krasnič. „Bylo by povzbuzující uhrát páté vítězství v řadě.“

Marko Pršič vidí úterní zápas podobnou optikou. "Je jedno, kdo nastřílí branky, hlavní je naše vítězství. Musíme jít do zápasu s tím, že nic jiného pro nás nepřipadá v úvahu, hrát koncentrovaně a týmově. Věřím, že to dokážeme."

Helas v posledním kole zvítězil stejným výsledkem jako Slavia v Uherském Hradišti – vyhrál 4:2 v Mělníce. V tabulce je tým trenéra Tomáše Galii na šestém místě s deseti body za tři výhry a jednu remízu. Kromě Mělníka porazil ještě Českou Lípu a Ostravu.

Trenér Helasu Tomáš Galia před úterním duelem ví, že cesta k bodům v zápase proti červenobílým nebude snadná: „Slavia od našeho prvního vzájemného utkání ušla velký kus cesty. Pokud budeme chtít být úspěšní, musí se vše sejít ve správný čas. K tomu, aby se tak stalo, bude nutné do utkání zapojit všechny atributy, na kterých dlouhodobě pracujeme a mít potřebné štěstí. Věřím, že televizní kamery kluky dostatečně namotivují k co nejlepšímu výkonu, který nás přivede k bodům."

V dresu Helasu se proti Slavii představí i jeho největší hvězda David Cupák, jenž v prvním utkání z důvodu disciplinárního trestu chyběl.

Výkop utkání je ve 20.15 hodin, pokud Slavii nepodpoříte přímo v hale, sledujte televizní přenos.

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou
Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.2019

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita 18.03.2019

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Do Teplic dorazila v pátek večer Česká Lípa. Kurzy sázkových kanceláří mluvily jednoznačně ve prospěch domácího celku.

Helas doma remizoval s Mělníkem
Helas doma remizoval s Mělníkem 17.03.2019

V rámci dvacátého kola se na palubovce brněnské haly Vodova utkaly celky, s vidinou pošilhávající po play-off, Helas Brno a s jistotou postupu do vyřazovacích bojů, SK Olympik Mělník. Tři čtvrtě utkání zvládali boj o play-off lépe domácí, ale hosté dokázali v závěru druhého poločasu vymyslet tři minuty z říše snů a tak došlo v Brně na dělbu bodů.