Zápas s Ostravou přinesl dva naprosto odlišné poločasy. V tom prvním byl Liberec koncentrovaný a vysokoškoláky z Ostravy téměř do ničeho nepustil. Poločas bez obdržené branky je v Liberci nevídaný, nicméně tentokrát zasloužený – 2:0

Druhých 20 minut bylo pro diváky rozhodně záživnějších. Ostrava dokázala korigovat na průběžných 4:3. Poté se rozjel golostroj podpořený střelci Bernátem, Němcem s Soukupem. Vysokému skóre nakonec pomohla i nedisciplinovanost soupeře, který inkasoval ze dvou desetimetrových kopů.

Liberec si tak upevnil prozatím postavení v klidných vodách a může se tak soustředit na další boje, které ho do konce roku 2018 čekají.

Hodnocení Pavla Bíny (nehrající kapitán FTZS Liberec): „Tým odevzdal koncentrovaný výkon v prvním poločasu. Nula je u nás vzácnost. Ve druhé půli to bylo směrem dozadu horší, naopak útoční síla se opět projevila! Nadstandard podal Pepa Němec s Pavlem Bernátem. Výhry si ceníme. Nebylo to nic jednoduchého. Malinko mě mrzí neslušné chování některých členů Ostravy, kteří si po utkáni nebyli ochotni ani podat ruce.“

Hodnocení Martina Kapsy (trenér VŠB-TU Ostrava): „Za Prahou jsme stáli bohužel přes hodinu a půl v koloně a díky tomu se dostali do haly až těsně před začátkem zápasu. Podle toho vypadal celý první poločas a to rozhodlo o vítězi utkání. Ve druhé půli jsme začali hrát lépe a snížili na 4:3. Následně měli dvě veliké šance, které měli skončit gólem. Ty jsme nedali. Soupeř poté trestal.“

Statistiky zápasu

Další aktuality

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou
Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.2019

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita 18.03.2019

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Do Teplic dorazila v pátek večer Česká Lípa. Kurzy sázkových kanceláří mluvily jednoznačně ve prospěch domácího celku.

Helas doma remizoval s Mělníkem
Helas doma remizoval s Mělníkem 17.03.2019

V rámci dvacátého kola se na palubovce brněnské haly Vodova utkaly celky, s vidinou pošilhávající po play-off, Helas Brno a s jistotou postupu do vyřazovacích bojů, SK Olympik Mělník. Tři čtvrtě utkání zvládali boj o play-off lépe domácí, ale hosté dokázali v závěru druhého poločasu vymyslet tři minuty z říše snů a tak došlo v Brně na dělbu bodů.