Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Dnešní utkání se nám absolutně nepodařilo. Helas vyhrál zaslouženě, byl celý zápas lepším týmem. Už od začátku utkání se nám nedařila kombinace, prohrávali jsme souboje, dělali zbytečné fauly. Navíc šance, kterých jsme si i přes to vytvořili hodně, tak se nám nedařilo proměňovat. Nevím, jestli jsme si mysleli, že to po předchozích úspěšných utkáních půjde samo. Ale dnes nám chyběl hlad po vítězství. Musíme se z toho poučit a vrátit se k naší pracovité hře, protože s tímto výkonem bychom v nejbližších zápasech se Spartou, Slávií a Teplicemi absolutně neuspěli.”

Tomáš Galia, trenér Helasu: ,,Za celý průběh utkání jsme si bodovat zasloužili a to i přes několik šancí, které si Mělník vypracoval díky naší lehkovážnosti. Naše aktivní hra na soupeře platila, bohužel naše koncovka dlouho postrádala kvalitu a potřebný klid v zakončení. Utkání nakonec rozhodla naše větší vůle a chuť bodovat.”

Ervin Kuč, hráč Olympiku: ,,Je škoda, že jsme před opět skvělým domácím publikem nedokázali podat lepší výkon a výhrou je potěšit. Sice se mi to říká těžko, ale Helas byl lepším týmem. Teď nás čekají tři velice těžká utkání, do kterých budeme muset přidat, jestli chceme dále získávat body a pomýšlet nad play-off.”

Statistiky zápasu

Další aktuality

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.