Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Dnešní utkání se nám absolutně nepodařilo. Helas vyhrál zaslouženě, byl celý zápas lepším týmem. Už od začátku utkání se nám nedařila kombinace, prohrávali jsme souboje, dělali zbytečné fauly. Navíc šance, kterých jsme si i přes to vytvořili hodně, tak se nám nedařilo proměňovat. Nevím, jestli jsme si mysleli, že to po předchozích úspěšných utkáních půjde samo. Ale dnes nám chyběl hlad po vítězství. Musíme se z toho poučit a vrátit se k naší pracovité hře, protože s tímto výkonem bychom v nejbližších zápasech se Spartou, Slávií a Teplicemi absolutně neuspěli.”

Tomáš Galia, trenér Helasu: ,,Za celý průběh utkání jsme si bodovat zasloužili a to i přes několik šancí, které si Mělník vypracoval díky naší lehkovážnosti. Naše aktivní hra na soupeře platila, bohužel naše koncovka dlouho postrádala kvalitu a potřebný klid v zakončení. Utkání nakonec rozhodla naše větší vůle a chuť bodovat.”

Ervin Kuč, hráč Olympiku: ,,Je škoda, že jsme před opět skvělým domácím publikem nedokázali podat lepší výkon a výhrou je potěšit. Sice se mi to říká těžko, ale Helas byl lepším týmem. Teď nás čekají tři velice těžká utkání, do kterých budeme muset přidat, jestli chceme dále získávat body a pomýšlet nad play-off.”

Statistiky zápasu

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.