Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Dnešní utkání se nám absolutně nepodařilo. Helas vyhrál zaslouženě, byl celý zápas lepším týmem. Už od začátku utkání se nám nedařila kombinace, prohrávali jsme souboje, dělali zbytečné fauly. Navíc šance, kterých jsme si i přes to vytvořili hodně, tak se nám nedařilo proměňovat. Nevím, jestli jsme si mysleli, že to po předchozích úspěšných utkáních půjde samo. Ale dnes nám chyběl hlad po vítězství. Musíme se z toho poučit a vrátit se k naší pracovité hře, protože s tímto výkonem bychom v nejbližších zápasech se Spartou, Slávií a Teplicemi absolutně neuspěli.”

Tomáš Galia, trenér Helasu: ,,Za celý průběh utkání jsme si bodovat zasloužili a to i přes několik šancí, které si Mělník vypracoval díky naší lehkovážnosti. Naše aktivní hra na soupeře platila, bohužel naše koncovka dlouho postrádala kvalitu a potřebný klid v zakončení. Utkání nakonec rozhodla naše větší vůle a chuť bodovat.”

Ervin Kuč, hráč Olympiku: ,,Je škoda, že jsme před opět skvělým domácím publikem nedokázali podat lepší výkon a výhrou je potěšit. Sice se mi to říká těžko, ale Helas byl lepším týmem. Teď nás čekají tři velice těžká utkání, do kterých budeme muset přidat, jestli chceme dále získávat body a pomýšlet nad play-off.”

Statistiky zápasu

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.