Teka, vlastním jménem César André Costa Dias, je 27ti letý rodák z portugalského města Amadora, a má velmi zajímavý futsalový životopis. Od svých 17 let hrál po tři roky ve Sportingu, další tři sezóny, už mezi dospělými, strávil v konkurenční Benfice.

Vlastně během celé své kariéry neopustil nejvyšší portugalskou soutěž. Po roční zkušenosti v dalším lisabonském klubu SL Olivais se jeho domovem stalo AD Fundao a v minulé sezóně hájil barvy Leoes Porto Salvo. V létě se poprvé vydal na zahraniční angažmá, do Rumunska. V dresu FC Autobergamo odehrál několik utkání, ale po remíze 3:3 s Dunareou vedení propustilo španělského trenéra Fonsecu a s ním museli odejít i Teka a další letní posila Chapú.

Nyní se zkušený Teka vydal do Teplic, uvidíme, jak se mu bude dařit ve VARTA futsal lize. "Nová posila se zapojí už v pátek do zápasu s Českou Lípou," informoval dnes web teplického klubu.

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.