Teka, vlastním jménem César André Costa Dias, je 27ti letý rodák z portugalského města Amadora, a má velmi zajímavý futsalový životopis. Od svých 17 let hrál po tři roky ve Sportingu, další tři sezóny, už mezi dospělými, strávil v konkurenční Benfice.

Vlastně během celé své kariéry neopustil nejvyšší portugalskou soutěž. Po roční zkušenosti v dalším lisabonském klubu SL Olivais se jeho domovem stalo AD Fundao a v minulé sezóně hájil barvy Leoes Porto Salvo. V létě se poprvé vydal na zahraniční angažmá, do Rumunska. V dresu FC Autobergamo odehrál několik utkání, ale po remíze 3:3 s Dunareou vedení propustilo španělského trenéra Fonsecu a s ním museli odejít i Teka a další letní posila Chapú.

Nyní se zkušený Teka vydal do Teplic, uvidíme, jak se mu bude dařit ve VARTA futsal lize. "Nová posila se zapojí už v pátek do zápasu s Českou Lípou," informoval dnes web teplického klubu.

Další aktuality

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou
Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.2019

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita 18.03.2019

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Do Teplic dorazila v pátek večer Česká Lípa. Kurzy sázkových kanceláří mluvily jednoznačně ve prospěch domácího celku.

Helas doma remizoval s Mělníkem
Helas doma remizoval s Mělníkem 17.03.2019

V rámci dvacátého kola se na palubovce brněnské haly Vodova utkaly celky, s vidinou pošilhávající po play-off, Helas Brno a s jistotou postupu do vyřazovacích bojů, SK Olympik Mělník. Tři čtvrtě utkání zvládali boj o play-off lépe domácí, ale hosté dokázali v závěru druhého poločasu vymyslet tři minuty z říše snů a tak došlo v Brně na dělbu bodů.