Teka, vlastním jménem César André Costa Dias, je 27ti letý rodák z portugalského města Amadora, a má velmi zajímavý futsalový životopis. Od svých 17 let hrál po tři roky ve Sportingu, další tři sezóny, už mezi dospělými, strávil v konkurenční Benfice.

Vlastně během celé své kariéry neopustil nejvyšší portugalskou soutěž. Po roční zkušenosti v dalším lisabonském klubu SL Olivais se jeho domovem stalo AD Fundao a v minulé sezóně hájil barvy Leoes Porto Salvo. V létě se poprvé vydal na zahraniční angažmá, do Rumunska. V dresu FC Autobergamo odehrál několik utkání, ale po remíze 3:3 s Dunareou vedení propustilo španělského trenéra Fonsecu a s ním museli odejít i Teka a další letní posila Chapú.

Nyní se zkušený Teka vydal do Teplic, uvidíme, jak se mu bude dařit ve VARTA futsal lize. "Nová posila se zapojí už v pátek do zápasu s Českou Lípou," informoval dnes web teplického klubu.

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.