Vážně chcete, abychom vám Tomáš Řepku představovali? Bývalý hráč Baníku, Sparty, italské Fiorentiny a londýnského West Hamu, v závěru kariéry pak Dynama České Budějovice. Mnohonásobný reprezentant, ikona letenského klubu a v neposlední řadě mediálně známá tvář, která plní stránky bulváru i po skončení aktivní kariéry. To je on, známý bouřlivák fotbalových trávníků.

Právě Tomáš Řepka byl v minulých dnech zaregistrovaný u nováčka VARTA futsal ligy a není pochyb, že tento tah připoutá pozornost k týmu Bazooky. A je úplně jedno, zda Řepka, jako řízný bek, si se svým fotbalovým stylem s futsalem "sedne". Podle našich informací není jeho start v pátečním utkání proti Slavii - což by bylo vzhledem k jeho opravdovému sparťanství pikantní - zatím jistý. Snad se ho na ligových palubovkách dočkáme brzy.

V každém případě jde o zajímavý tah a zpestření dalších ligových bojů. Gratulace do Uherského Hradiště!

 

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.