Vážně chcete, abychom vám Tomáš Řepku představovali? Bývalý hráč Baníku, Sparty, italské Fiorentiny a londýnského West Hamu, v závěru kariéry pak Dynama České Budějovice. Mnohonásobný reprezentant, ikona letenského klubu a v neposlední řadě mediálně známá tvář, která plní stránky bulváru i po skončení aktivní kariéry. To je on, známý bouřlivák fotbalových trávníků.

Právě Tomáš Řepka byl v minulých dnech zaregistrovaný u nováčka VARTA futsal ligy a není pochyb, že tento tah připoutá pozornost k týmu Bazooky. A je úplně jedno, zda Řepka, jako řízný bek, si se svým fotbalovým stylem s futsalem "sedne". Podle našich informací není jeho start v pátečním utkání proti Slavii - což by bylo vzhledem k jeho opravdovému sparťanství pikantní - zatím jistý. Snad se ho na ligových palubovkách dočkáme brzy.

V každém případě jde o zajímavý tah a zpestření dalších ligových bojů. Gratulace do Uherského Hradiště!

 

Další aktuality

Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu!
Noví hráči v lize. Pokořil Drahovského i Zárubu. Teď je hráčem Svarogu! 18.06.2019

Byl prosinec roku 2012 a v ruském Petrohradu končil mezinárodní turnaj pro reprezentace do 21 let. Pořadatelé vyhlašovali nejlepší hráče jednotlivých týmů, v tom českém si cenu přebíral Radim Záruba, ve slovenském Tomáš Drahovský. Spokojenejší ale byl Ukrajinec Maxim Litvinov. Ve finále proti Slovensku vstřelil hattrick a vítězná trofej po výhře 4:1 patřila jemu a jeho spoluhráčům.

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.