Vážně chcete, abychom vám Tomáš Řepku představovali? Bývalý hráč Baníku, Sparty, italské Fiorentiny a londýnského West Hamu, v závěru kariéry pak Dynama České Budějovice. Mnohonásobný reprezentant, ikona letenského klubu a v neposlední řadě mediálně známá tvář, která plní stránky bulváru i po skončení aktivní kariéry. To je on, známý bouřlivák fotbalových trávníků.

Právě Tomáš Řepka byl v minulých dnech zaregistrovaný u nováčka VARTA futsal ligy a není pochyb, že tento tah připoutá pozornost k týmu Bazooky. A je úplně jedno, zda Řepka, jako řízný bek, si se svým fotbalovým stylem s futsalem "sedne". Podle našich informací není jeho start v pátečním utkání proti Slavii - což by bylo vzhledem k jeho opravdovému sparťanství pikantní - zatím jistý. Snad se ho na ligových palubovkách dočkáme brzy.

V každém případě jde o zajímavý tah a zpestření dalších ligových bojů. Gratulace do Uherského Hradiště!

 

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.