Domácí Chrudim jde do souboje 9. kola sice s podporou vlastních fanoušků v zádech, ale zato s únavou v nohách, protože souboje v Lize mistrů chrudimským musely odčerpat značnou porci sil. "Chtěli jsme zápas hrát v jiném termínu, ale i když to bude nyní, musíme být připraveni odvést nejlepší možný výkon," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. "Věděli jsme, že nás čeká měsíc plný výzev a řádně jsme se na něj připravili. Věřím, že odehrajeme dobrý zápas.“

Jeho protějšek Beni Simitči je před duelem nešetří sebevědomím. "Chrudim je jediný tým, který je na stejné úrovni jako my a může nás řádně prověřit," řekl pro klubový web. "Tyto zápasy vždy rozhodují drobnosti a malé chyby, doufám, že to bude hezké utkání. Hráči se nemůžou dočkat, a to i vzhledem k tomu, že chtějí vidět, jak jsou schopní vzdorovat ERA-PACKu."

A v úvodu zmiňovaní rozhodčí? Spolupráce s výměnou našich a polských rozhodčích pro ligová utkání je v platnosti, ovšem málokoho napadlo, že těm našim nebude umožněno řídit duel, který je vrcholem základní části soutěže. Je to škoda, protože právě taková utkání jsou studnicí zkušeností pro naše sudí, i pro ty nejkvalitnější. Ale věřme, že rozhodcovští vyslanci od našich severních sousedů souboj zvládnou.

Utkání ERA-PACK Chrudim - Sparta Praha se hraje v Městské sportovní hale Chrudim ve čtvrtek 22.11.2018 s časem výkopu v 18:10 hodin. Utkání vysílá v přímém přenosu program ČT Sport.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.