Domácí Chrudim jde do souboje 9. kola sice s podporou vlastních fanoušků v zádech, ale zato s únavou v nohách, protože souboje v Lize mistrů chrudimským musely odčerpat značnou porci sil. "Chtěli jsme zápas hrát v jiném termínu, ale i když to bude nyní, musíme být připraveni odvést nejlepší možný výkon," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. "Věděli jsme, že nás čeká měsíc plný výzev a řádně jsme se na něj připravili. Věřím, že odehrajeme dobrý zápas.“

Jeho protějšek Beni Simitči je před duelem nešetří sebevědomím. "Chrudim je jediný tým, který je na stejné úrovni jako my a může nás řádně prověřit," řekl pro klubový web. "Tyto zápasy vždy rozhodují drobnosti a malé chyby, doufám, že to bude hezké utkání. Hráči se nemůžou dočkat, a to i vzhledem k tomu, že chtějí vidět, jak jsou schopní vzdorovat ERA-PACKu."

A v úvodu zmiňovaní rozhodčí? Spolupráce s výměnou našich a polských rozhodčích pro ligová utkání je v platnosti, ovšem málokoho napadlo, že těm našim nebude umožněno řídit duel, který je vrcholem základní části soutěže. Je to škoda, protože právě taková utkání jsou studnicí zkušeností pro naše sudí, i pro ty nejkvalitnější. Ale věřme, že rozhodcovští vyslanci od našich severních sousedů souboj zvládnou.

Utkání ERA-PACK Chrudim - Sparta Praha se hraje v Městské sportovní hale Chrudim ve čtvrtek 22.11.2018 s časem výkopu v 18:10 hodin. Utkání vysílá v přímém přenosu program ČT Sport.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.