Domácí Chrudim jde do souboje 9. kola sice s podporou vlastních fanoušků v zádech, ale zato s únavou v nohách, protože souboje v Lize mistrů chrudimským musely odčerpat značnou porci sil. "Chtěli jsme zápas hrát v jiném termínu, ale i když to bude nyní, musíme být připraveni odvést nejlepší možný výkon," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. "Věděli jsme, že nás čeká měsíc plný výzev a řádně jsme se na něj připravili. Věřím, že odehrajeme dobrý zápas.“

Jeho protějšek Beni Simitči je před duelem nešetří sebevědomím. "Chrudim je jediný tým, který je na stejné úrovni jako my a může nás řádně prověřit," řekl pro klubový web. "Tyto zápasy vždy rozhodují drobnosti a malé chyby, doufám, že to bude hezké utkání. Hráči se nemůžou dočkat, a to i vzhledem k tomu, že chtějí vidět, jak jsou schopní vzdorovat ERA-PACKu."

A v úvodu zmiňovaní rozhodčí? Spolupráce s výměnou našich a polských rozhodčích pro ligová utkání je v platnosti, ovšem málokoho napadlo, že těm našim nebude umožněno řídit duel, který je vrcholem základní části soutěže. Je to škoda, protože právě taková utkání jsou studnicí zkušeností pro naše sudí, i pro ty nejkvalitnější. Ale věřme, že rozhodcovští vyslanci od našich severních sousedů souboj zvládnou.

Utkání ERA-PACK Chrudim - Sparta Praha se hraje v Městské sportovní hale Chrudim ve čtvrtek 22.11.2018 s časem výkopu v 18:10 hodin. Utkání vysílá v přímém přenosu program ČT Sport.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou
Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.2019

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita 18.03.2019

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Do Teplic dorazila v pátek večer Česká Lípa. Kurzy sázkových kanceláří mluvily jednoznačně ve prospěch domácího celku.

Helas doma remizoval s Mělníkem
Helas doma remizoval s Mělníkem 17.03.2019

V rámci dvacátého kola se na palubovce brněnské haly Vodova utkaly celky, s vidinou pošilhávající po play-off, Helas Brno a s jistotou postupu do vyřazovacích bojů, SK Olympik Mělník. Tři čtvrtě utkání zvládali boj o play-off lépe domácí, ale hosté dokázali v závěru druhého poločasu vymyslet tři minuty z říše snů a tak došlo v Brně na dělbu bodů.