V zápase padly dva hattricky. Postarali se o něj Michal Holý a Zdeněk Sláma. Dvěma trefami na sebe poukázal i mladíček Tomáš Buchta.

David Frič (trenér Plzně): „Jsem rád, že jsme se po zápase se Slávií dokázali zvednout a konečně odehrát klidný zápas s výrazným výsledkem i uspokojivou hrou. Konečně jsme se střelecky netrápili. Doufám, že je to první krůček na cestu tabulkou vzhůru a že nám vysoká výhra pomůže k sebedůvěře na další důležité zápasy, které potřebujeme zvládnout.“

Martin Kapsa (trenér VŠB): „Do Plzně jsme si jeli pro body, ale nakonec jedeme domů zaslouženě s prázdnou. Herně to sice nebylo špatně, ale v první půli jsme si nedokázali vytvořit žádnou gólovou šanci a Plzeň trestala naše chyby, a když přidala ještě dva góly z desítky, tak byl poločas 5:0 a bylo po zápase.“

SK Interobal Plzeň – VŠB-TU Ostrava 12:0 (5:0)
Branky: 6., 17. a 34. Holý, 10., 11. a 28. Sláma, 12. Kovács, 25. Křemen, 29. a 36. Buchta, 33. Rozboud, 36. Abrham.

Statistiky zápasu

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.