V zápase padly dva hattricky. Postarali se o něj Michal Holý a Zdeněk Sláma. Dvěma trefami na sebe poukázal i mladíček Tomáš Buchta.

David Frič (trenér Plzně): „Jsem rád, že jsme se po zápase se Slávií dokázali zvednout a konečně odehrát klidný zápas s výrazným výsledkem i uspokojivou hrou. Konečně jsme se střelecky netrápili. Doufám, že je to první krůček na cestu tabulkou vzhůru a že nám vysoká výhra pomůže k sebedůvěře na další důležité zápasy, které potřebujeme zvládnout.“

Martin Kapsa (trenér VŠB): „Do Plzně jsme si jeli pro body, ale nakonec jedeme domů zaslouženě s prázdnou. Herně to sice nebylo špatně, ale v první půli jsme si nedokázali vytvořit žádnou gólovou šanci a Plzeň trestala naše chyby, a když přidala ještě dva góly z desítky, tak byl poločas 5:0 a bylo po zápase.“

SK Interobal Plzeň – VŠB-TU Ostrava 12:0 (5:0)
Branky: 6., 17. a 34. Holý, 10., 11. a 28. Sláma, 12. Kovács, 25. Křemen, 29. a 36. Buchta, 33. Rozboud, 36. Abrham.

Statistiky zápasu

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.