V zápase padly dva hattricky. Postarali se o něj Michal Holý a Zdeněk Sláma. Dvěma trefami na sebe poukázal i mladíček Tomáš Buchta.

David Frič (trenér Plzně): „Jsem rád, že jsme se po zápase se Slávií dokázali zvednout a konečně odehrát klidný zápas s výrazným výsledkem i uspokojivou hrou. Konečně jsme se střelecky netrápili. Doufám, že je to první krůček na cestu tabulkou vzhůru a že nám vysoká výhra pomůže k sebedůvěře na další důležité zápasy, které potřebujeme zvládnout.“

Martin Kapsa (trenér VŠB): „Do Plzně jsme si jeli pro body, ale nakonec jedeme domů zaslouženě s prázdnou. Herně to sice nebylo špatně, ale v první půli jsme si nedokázali vytvořit žádnou gólovou šanci a Plzeň trestala naše chyby, a když přidala ještě dva góly z desítky, tak byl poločas 5:0 a bylo po zápase.“

SK Interobal Plzeň – VŠB-TU Ostrava 12:0 (5:0)
Branky: 6., 17. a 34. Holý, 10., 11. a 28. Sláma, 12. Kovács, 25. Křemen, 29. a 36. Buchta, 33. Rozboud, 36. Abrham.

Statistiky zápasu

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.