Jan Homola (Slavia): "Myslím, že jsme většinu zápasu byli lepším týmem,ale zase nám vázla koncovka, což se opakuje už několik zápasů, na to se nemůžeme vymlouvat. Buď tu kvalitu na zakončení máte, nebo ne. Nevím, jestli to je v hlavách, ale musíme to zlepšit. Lípa v závěru hodně bojovala, vyhrávala souboje. My jsme v závěru dvakrát inkasovali a pustili soupeře ještě k power-play, to se nám prostě nesmí stávat, z toho se musíme poučit, protože to se prostě nesmí opakovat."

Karel Kruliš (trenér České Lípy): "Zápas se nám v prvním poločase nepovedl, hráli jsme v zataženém bloku, byla tam penalta. Nedařilo se nám Slavii bránit jako celek, bylo vidět, že to hodně trénují a mají to nacvičené. S výsledkem jsem nakonec spokojený, sahali jsme po bodu, i když bychom si ho nezasloužili, tak jsme zápas odmakali na sto procent, to, co jsme chtěli hrát, to tam bylo."

Zápas 8. kola VARTA futsal ligy

SK Slavia Praha – FC Démoni Česká Lípa 3:2 (3:0)
Branky: 7. Krstevski, 11. Krasnič, 20. Homola – 38. a 38. Sop.

Statistiky zápasu

Další aktuality

Liberec odjel z Ostravy s prázdnou
Liberec odjel z Ostravy s prázdnou 18.03.2019

V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Českou Lípou potvrdil roli favorita 18.03.2019

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Do Teplic dorazila v pátek večer Česká Lípa. Kurzy sázkových kanceláří mluvily jednoznačně ve prospěch domácího celku.

Helas doma remizoval s Mělníkem
Helas doma remizoval s Mělníkem 17.03.2019

V rámci dvacátého kola se na palubovce brněnské haly Vodova utkaly celky, s vidinou pošilhávající po play-off, Helas Brno a s jistotou postupu do vyřazovacích bojů, SK Olympik Mělník. Tři čtvrtě utkání zvládali boj o play-off lépe domácí, ale hosté dokázali v závěru druhého poločasu vymyslet tři minuty z říše snů a tak došlo v Brně na dělbu bodů.