Liberec ve své premiérové prvoligové sezóně získal z odehraných sedmi kol 4 body. 3 body získali za vítězství nad Českou Lípou 7:3 a 1 bod za remízu s Uh. Hradištěm 5:5. Dále mají liberečtí na kontě prohry se Spartou 1:13, se Slavií 1:10, s Teplicemi 3:9, s Chrudimí 1:12 a v posledním kole na palubovce Interobalu Plzeň 4:11.

Co říkají o zápase trenéři obou týmů a mělnický Lukáš Nečas?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Určitě se bude hrát vyrovnané utkání, ani jeden z týmů není výraznější favorit. Oba týmy budou chtít zvítězit a získat 3 body, které by výrazně pomohly v tabulce. Liberec nemá v týmu žádnou futsalovou hvězdu, ale má vyrovnaný tým. My se však soustředíme na svůj výkon. Když náš výkon bude takový jako v domácích utkáních, tak jsem přesvědčen, že si odvezeme 3 body na Mělník.“

Michael Vacek, trenér Liberce: ,,Zápasem s Mělníkem začínáme sérii tří domácích zápasů, které bychom potřebovali zvládnout co nejlépe. Chceme po třech prohrách v řadě konečně bodovat. Mělník je silný soupeř, má ve svém středu výborného střelce Gabča, na kterého si musíme dát pozor. Každopádně jdeme do tohoto zápasu s cílem zvítězit.“

Lukáš Nečas, hráč Olympiku: ,,Na půdě Liberce nás nečeká nic jednoduchého. Musíme k zápasu přistoupit zodpovědně a každý do toho dát 110%. Věřím, že tento duel zvládneme a odvezeme si všechny tři body.“

Profil haly

Liberec | TU Harcov

Adresa Na Bohdalci 715/30, 460 07 Liberec
Kapacita 200 sezení / 50 stání
Vstupenky 40,- (ženy, ZTP, důchodci a děti do 15ti let ZDARMA)

Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin?
Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin? 22.04.2024

V pondělí v Heřmanově Městci a v úterý v Plzni shodně od 19 hodin začnou semifinálové série, ve kterých se Helas a Slavia pokusí zaskočit domácí favority. Co zaznělo před úvodními duely z kabin?