"Do zápasu jdeme s pokorou a respektem k nováčkovi soutěže. Pokud chceme hrát na špičce tabulky, musíme doma naplno bodovat. Měli jsme opět delší pauzu, tak jsme dost trénovali. Snad to bude vidět a uspokojíme diváky rychlým a kombinačním futsalem. Kádr máme kompletní a věřím ze hráči, kteří reprezentovali svoje země, okamžitě přepnout na klubovou scénu. Přijďte fandit!" zve diváky kapitán týmu Jan Homola.

VŠB-TU Ostrava je vysokoškolský futsalový klub ze slezské části Ostravy. Od sezony 2009/10 hrála Ostrava druhou futsalovou ligu, kterou v sezoně 2017/18 vyhrála a postoupila do nejvyšší soutěže. V letošní sezoně se jim zatím vůbec nedaří, v pěti zápasech nezískali svěřenci trenéra Martina Kapsy ani jeden bod, všechny zápasy prohráli – s Chrudimí 11:2 a se Spartou dokonce 26:2. Nejblíže bodovému zisku měli v domácím zápase s Mělníkem, ve kterém podlehli o branku 3:4.

Trenérovi VŠB Martinovi Kapsovi se však sobotní termín zápasu nelíbí: "Sobotní termín domácích zápasů v 15:00 může napadnout opravdu asi jen slávisty. Nám bude samozřejmě půlka lidí chybět, protože mají fotbaly, takže nám nezbývá nic jiného, než to tam nějak odehrát a soustředit se na další zápasy."

Majitelé permanentek na fotbal i na hokej mají už tradičně vstup na zápas zdarma.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.

Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou
Jaroslav Hastík naznačil: Bazooka se loučí s ligou 21.03.2019

Posledním domácím zápasem ve VARTA futsal lize může být páteční utkání Uherského Hradiště s Teplicemi. To začíná ve 20 hodin.

Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body!
Plzeň má v České Lípě jasný cíl: 3 body! 21.03.2019

Futsalisté České Lípy a Interobalu Plzeň se v pátek utkají v rámci 21. kola. Západočeši jedou na sever s touhou získat další tři body, které by jim přiblížili páté místo po základní části. Utkání vysílá od 20 hodin živě Tipsport a LSTV.