"Do zápasu jdeme s pokorou a respektem k nováčkovi soutěže. Pokud chceme hrát na špičce tabulky, musíme doma naplno bodovat. Měli jsme opět delší pauzu, tak jsme dost trénovali. Snad to bude vidět a uspokojíme diváky rychlým a kombinačním futsalem. Kádr máme kompletní a věřím ze hráči, kteří reprezentovali svoje země, okamžitě přepnout na klubovou scénu. Přijďte fandit!" zve diváky kapitán týmu Jan Homola.

VŠB-TU Ostrava je vysokoškolský futsalový klub ze slezské části Ostravy. Od sezony 2009/10 hrála Ostrava druhou futsalovou ligu, kterou v sezoně 2017/18 vyhrála a postoupila do nejvyšší soutěže. V letošní sezoně se jim zatím vůbec nedaří, v pěti zápasech nezískali svěřenci trenéra Martina Kapsy ani jeden bod, všechny zápasy prohráli – s Chrudimí 11:2 a se Spartou dokonce 26:2. Nejblíže bodovému zisku měli v domácím zápase s Mělníkem, ve kterém podlehli o branku 3:4.

Trenérovi VŠB Martinovi Kapsovi se však sobotní termín zápasu nelíbí: "Sobotní termín domácích zápasů v 15:00 může napadnout opravdu asi jen slávisty. Nám bude samozřejmě půlka lidí chybět, protože mají fotbaly, takže nám nezbývá nic jiného, než to tam nějak odehrát a soustředit se na další zápasy."

Majitelé permanentek na fotbal i na hokej mají už tradičně vstup na zápas zdarma.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.