"Do zápasu jdeme s pokorou a respektem k nováčkovi soutěže. Pokud chceme hrát na špičce tabulky, musíme doma naplno bodovat. Měli jsme opět delší pauzu, tak jsme dost trénovali. Snad to bude vidět a uspokojíme diváky rychlým a kombinačním futsalem. Kádr máme kompletní a věřím ze hráči, kteří reprezentovali svoje země, okamžitě přepnout na klubovou scénu. Přijďte fandit!" zve diváky kapitán týmu Jan Homola.

VŠB-TU Ostrava je vysokoškolský futsalový klub ze slezské části Ostravy. Od sezony 2009/10 hrála Ostrava druhou futsalovou ligu, kterou v sezoně 2017/18 vyhrála a postoupila do nejvyšší soutěže. V letošní sezoně se jim zatím vůbec nedaří, v pěti zápasech nezískali svěřenci trenéra Martina Kapsy ani jeden bod, všechny zápasy prohráli – s Chrudimí 11:2 a se Spartou dokonce 26:2. Nejblíže bodovému zisku měli v domácím zápase s Mělníkem, ve kterém podlehli o branku 3:4.

Trenérovi VŠB Martinovi Kapsovi se však sobotní termín zápasu nelíbí: "Sobotní termín domácích zápasů v 15:00 může napadnout opravdu asi jen slávisty. Nám bude samozřejmě půlka lidí chybět, protože mají fotbaly, takže nám nezbývá nic jiného, než to tam nějak odehrát a soustředit se na další zápasy."

Majitelé permanentek na fotbal i na hokej mají už tradičně vstup na zápas zdarma.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou
Mělník získal povinné tři body s poslední Ostravou 21.01.2019

V pátek se Olympik Mělník utkal doma v rámci 14. kola VARTA futsal ligy s týmem VSK VŠB-TU Ostrava. Poslední celek tabulky domácí bez zaváhání porazili a s celkovým počtem 18 bodů jsou na 6. místě.

Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně
Zkrat Helasu ve druhé půli rozhodl o vysoké výhře Plzně 20.01.2019

Zápas s Interobalem Plzeň se Helasu příliš nepovedl. Po poměrně vyrovnané první půli přišel zkrat ve druhé části zápasu, kdy domácí tým se v úvodu dostal do několika šancí, ty však zůstaly neproměněné.

Slavia nastřílela Liberci devět branek
Slavia nastřílela Liberci devět branek 20.01.2019

Červenobílí v sobotu naplnili roli favorita a nováčka soutěže FTZS Liberec porazili vysoko 9:2. Mohli si tak užít děkovačku s početným kotlem fanoušků, kteří dorazili z hokejového zápasu. Svoji premiérovou branku ve VARTA futsal lize vstřelil Daniel Klíma, po dvou brankách si připsali Martin Směřička a Radim Záruba, po jedné pak David Jošt, Igor Leovski, Marko Pršič a Uroš Krasnič.