V sobotu 15. prosince 2018 ve sportovní hale TJ SPARTAK Třebíč se konat již pátý ročník Vánočního charitativního turnaje pro Davida. V den letošního turnaje to bude přesně šest let od vážné autonehody, kdy dosud z nevysvětlitelných důvodů došlo ke srážce s vlakem. „David od osudového dne ušel velký kus cesty ovšem i přes veškerou každodenní usilovnou práci a intenzivní rehabilitační pobyty se jeho stav zlepšuje velice pomalu. David vše vnímá a všemu rozumí, ale nemluví. Dorozumíváme se kýváním pomocí mluvené abecedy nebo přes komunikační tabulku ve tvaru klávesnice, kde ukazuje prstem písmena,“ popisují podstatu turnaje organizátoři akce.

Chrudimský tým věnoval do turnajové dražby dres podepsaný všemi hráči A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim, čímž přispěl k dobré věci. Organizátorům turnaje a samotnému Davidovi přejeme mnoho štěstí, zdraví a úspěchů!

Další aktuality

Páteční výsledky 19. kola VARTA futsal ligy
Páteční výsledky 19. kola VARTA futsal ligy 28.02.2020

VARTA futsal ligy pokračovala v pátek večer třemi zápasy 19. kola.

Tři zápasy VARTA futsal ligy uvidíme také v neděli
Tři zápasy VARTA futsal ligy uvidíme také v neděli 28.02.2020

Dvěma zápasy skončí v neděli 19. kolo VARTA futsal ligy. V Chrudimi ale také uvidíme dohrávku 16. kola. Týden tak zakončí trojice duelů.

Chrudim vyhrála v Plzni a je blízko vítězství po základní části
Chrudim vyhrála v Plzni a je blízko vítězství po základní části 27.02.2020

Futsalisté Chrudimi vyhráli čtvrteční předehrávku 19. kola VARTA futsal ligy na palubovce Plzně 7:1. Pokud zvládnou zbylé zápasy, vyhrají základní část.