V prvním kole VARTA futsal ligy Plzeň podlehla obhájcům titulu z Chrudimi. V prvním poločase svěřenci Davida Friče dotáhli ztrátu 1:3, před pauzou ale kapitulovali počtvrté a nástup do druhé části jim vůbec nevyšel. Interobal tedy nakonec prohrál 4:8 (3:4).

Komentář před utkáním z kabin obou celků

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: ,,Čeká nás 2. kolo a první domácí utkání, ve kterém přivítáme Plzeň. Plzeň patří mezi nejlepší české týmy a nás nečeká nic lehkého. Plzeň má ohromnou kvalitu, ale věřím, že pokud podáme podobný výkon jako v minulém kole, tak můžeme pomyslet na 3 body. Věřím, že přijde co nejvíce lidí a vytvoří nám atmosféru, jako celou minulou sezonu a poženou nás za výhrou, která by pro nás byla hodně cenná.“

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Plzeň je ještě o level silnější mužstvo než Teplice. Letos je doplnili Rešetár s Kovácsem, což mluví samo za sebe. Úplně se jim nepodařil první zápas s Chrudimí, proto si nemohou dovolit žádné zaváhání a budou chtít dokázat, že patří mezi největší kandidáty na titul. Čeká nás strašně těžké utkání. My do utkání dáme všechno, co v nás je, chceme potěšit diváky dobrým výkonem. Je to první domácí utkání a hned proti takhle silnému soupeři, tak ať nás určitě přijdou podpořit v plném počtu.“

Adam Forman, asistent trenéra Interobalu: ,,Příprava na Mělník není úplně standardní, jelikož v pondělí sehráli méně vytížení hráči přátelské utkání na Kladně a druhá polovina trénovala v Plzni. Do toho nás ještě středeční pohárové utkání s Jerigem. Každopádně do Mělníka jedeme s jediným cílem a to jsou tři body. Bude to zcela jiný zápas než minulý pátek. Věřím, že budeme diktovat tempo hry a nedopustíme žádné překvapení. Zápas s Chrudimí nás samozřejmě mrzí, ale na druhou stranu nám to ukázalo spoustu věcí, na kterých musíme pracovat a je jen dobře, že se to ukázalo z kraje sezony.“

Víme, že je Mělnické vinobraní, my ale doufáme, že i tak nás přijdete podpořit a vytvoříte skvělou atmosféru jako celou minulou sezonu. Dveře haly budou otevřeny od 19:30 a vstupné je 30 Kč.

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.

Slavia vyzve v úterní dohrávce Chrudim. Zápas uvidíte živě
Slavia vyzve v úterní dohrávce Chrudim. Zápas uvidíte živě 11.02.2019

V úterý 12. února od 19:30 hodin hostí SK Slavia Praha v Edenu nejtěžšího možného soupeře – mnohonásobného českého mistra a účastníka UEFA Champions League – ERA-PACK Chrudim. Svěřenci trenéra Felipe Condeho v současném ročníku zatím neztratili ani bod. Slavia navíc nepůjde do zápasu v plné síle. Utkání vysílá živě Tipsport a LSTV, komentuje ho Adam Procházka.