Karty zápasu jsou jasně rozdané. Chrudim je opět výborně připravená, což prokázala v pátek na půdě Plzně, kde vyhrála 8:4. Ostravští vysokoškoláci zaváhali na své vlastní palubovce. V prvním kole podlehli dalšímu nováčkovi z Uherského Hradiště 1:3. Favorit zápasu je jasně daný.

Ohlasy k zápasu

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V dalším zápase budeme pokračovat v našem vývoji, zejména při hře do obrany. V prvním zápase jsme vytvořili řadu chyb, které lze omluvit debutem, ale dále si již musíme rozdíly mezi obranou a útokem vybalancovat. Jsem si jistý, že předvedeme znovu lepší výkon. Musíme zůstat soustředěni na naši práci a splnit cíle utkání. Utkání je pro nás velmi důležité a z toho důvodu mu věnujeme maximální pozornost."

Martin Kapsa (trenér VSK VŠB-TU Ostrava): "Bohužel se nám nepodařilo získat na zápas do Chrudimi autobus od Chelsea, tak tam zkusíme zaparkovat nějaký český autobus, který se ještě budeme snažit podezdít prešovským betonem. Vítěz je bohužel dopředu jasný a my si tam pojedeme pro co nejvíce zkušeností do další části sezony."

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer
Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer 23.09.2018

ERA-PACK Chrudim předehraje v pondělí od 20 hodin ve své sportovní hale zápas 4. kola VARTA futsal ligy. Přivítá českolipské Démony.

Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí
Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí 21.09.2018

Od VARTA futsal ligy si tento víkend odpočineme. Sejde se totiž česká futsalová reprezentace, která od pondělí do středy odehraje v Nymburce Turnaj čtyř zemí.

Litoměřice sahaly po bodu, ale mistr je dál stoprocentní
Litoměřice sahaly po bodu, ale mistr je dál stoprocentní 18.09.2018

Futsalisté ERA-PACKu Chrudim vyhráli další utkání VARTA futsal ligy. V úterý uspěli na palubovce Gardenline Litoměřice v Lovosicích před kamerami ČT Sport.