Že vám přeci jen jeho jméno něco říká? Před třemi roky totiž prošel do finále SuperStar, kde skončil na čtvrtém místě. Dalibor do Gardenline určitě nepřichází pro svůj zpěv, ale hlavně kvůli svým futsalovým dovednostem.

Rodák z Ústí nad Labem nakoukl do dospělého futsalu poprvé loni, když v dresu divizního Combixu v devíti zápasech dokázal sedmkrát skórovat a ještě k tomu si připsal šest asistencí. Přes zimu se představil i v naší juniorce a sbíral jeden bod za druhým. Vysloužil si pozvánku na trénink našeho áčka a hned se trenéru Kopeckému zalíbil.

Trenér Marek Kopecký o nové posile: "Obrovský talent českého futsalu, kterému pan Bůh náděloval. Vyletěl jako střela v mládežnických reprezentacích a už v minulé sezoně v trénincích Gardenline naznačoval obrovský potenciál. Pokud se mu podaří skloubit futsal se zpěvem a bude na sobě tvrdě makat, má před sebou skvělou futsalovou kariéru."

Dalibor byl nominován na soustředění mládežnického národního týmu a na následném Generali Cupu ve Vsetíně vstřelil čtyři branky ve třech zápasech. Slepčík je velkým talentem, ale musí na sobě dál hodně pracovat. Uvidíme jak se mu bude dařit v našem hlavním týmu.

Další aktuality

Plzeň nastřílela vysokoškolákům dvanáct branek
Plzeň nastřílela vysokoškolákům dvanáct branek 20.11.2018

V pondělní dohrávce 8. kola VARTA futsal ligy přivítala doma Plzeň celek z Ostravy. Tým VŠB stále čeká na bodový zisk. Na západě Čech prohrál 0:12.

Do Plzně míří druhý nováček
Do Plzně míří druhý nováček 19.11.2018

Po nevydařeném utkání se Slavií je za rohem další ligové utkání. V rámci 8. kola VARTA futsal ligy přijíždí do Plzně druhý ligový nováček z Ostravy.

Slávisté měli nakonec strach o vítězství
Slávisté měli nakonec strach o vítězství 17.11.2018

Osmé kolo VARTA futsal ligy pokračovalo v sobotu krátce po obědě. Slavia vyzvala v Edenu českolipské Démony. Zápas vypadal jednoznačně, ale nakonec měl dramatickou zápletku. Démoni v posledních dvou minutách snížili na rozdíl jedné branky.