Že vám přeci jen jeho jméno něco říká? Před třemi roky totiž prošel do finále SuperStar, kde skončil na čtvrtém místě. Dalibor do Gardenline určitě nepřichází pro svůj zpěv, ale hlavně kvůli svým futsalovým dovednostem.

Rodák z Ústí nad Labem nakoukl do dospělého futsalu poprvé loni, když v dresu divizního Combixu v devíti zápasech dokázal sedmkrát skórovat a ještě k tomu si připsal šest asistencí. Přes zimu se představil i v naší juniorce a sbíral jeden bod za druhým. Vysloužil si pozvánku na trénink našeho áčka a hned se trenéru Kopeckému zalíbil.

Trenér Marek Kopecký o nové posile: "Obrovský talent českého futsalu, kterému pan Bůh náděloval. Vyletěl jako střela v mládežnických reprezentacích a už v minulé sezoně v trénincích Gardenline naznačoval obrovský potenciál. Pokud se mu podaří skloubit futsal se zpěvem a bude na sobě tvrdě makat, má před sebou skvělou futsalovou kariéru."

Dalibor byl nominován na soustředění mládežnického národního týmu a na následném Generali Cupu ve Vsetíně vstřelil čtyři branky ve třech zápasech. Slepčík je velkým talentem, ale musí na sobě dál hodně pracovat. Uvidíme jak se mu bude dařit v našem hlavním týmu.

Další aktuality

Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal!
Hrajete počítačové hry? Připravte se na futsal! 13.06.2019

Na tohle příznivci futsalu, kteří zároveň rádi hrají počítačové hry, čekali dlouho. Společnost EA Sports, vydavatel světoznámé fotbalové hry FIFA, oznámil zajímavou informaci pro příznivce jeho halové odnože.

Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo
Svarog má nového trenéra: přichází Viktor Tarčilo 11.06.2019

Krátce po finálové sérii VARTA futsal ligy vešlo na rusky hovořících webech ve známost, že Svarog Teplice bude měnit trenéra. A také se už ví, kdo jím bude. Na lavičku severočeského celku usedne od úvodu srpna běloruský trenér Viktor Tarčilo. Toho si možná pamatujete jako trenéra Lidy; tento tým bojoval loni na podzim v chrudimské hale v Lize mistrů.

Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka
Los VARTA futsal ligy: Obhájce titulu vyzve na úvod nováčka 10.06.2019

Na Grémiu klubů VARTA futsal ligy došlo v neděli k rozlosování soutěžního ročníku 2019/2020.