Že vám přeci jen jeho jméno něco říká? Před třemi roky totiž prošel do finále SuperStar, kde skončil na čtvrtém místě. Dalibor do Gardenline určitě nepřichází pro svůj zpěv, ale hlavně kvůli svým futsalovým dovednostem.

Rodák z Ústí nad Labem nakoukl do dospělého futsalu poprvé loni, když v dresu divizního Combixu v devíti zápasech dokázal sedmkrát skórovat a ještě k tomu si připsal šest asistencí. Přes zimu se představil i v naší juniorce a sbíral jeden bod za druhým. Vysloužil si pozvánku na trénink našeho áčka a hned se trenéru Kopeckému zalíbil.

Trenér Marek Kopecký o nové posile: "Obrovský talent českého futsalu, kterému pan Bůh náděloval. Vyletěl jako střela v mládežnických reprezentacích a už v minulé sezoně v trénincích Gardenline naznačoval obrovský potenciál. Pokud se mu podaří skloubit futsal se zpěvem a bude na sobě tvrdě makat, má před sebou skvělou futsalovou kariéru."

Dalibor byl nominován na soustředění mládežnického národního týmu a na následném Generali Cupu ve Vsetíně vstřelil čtyři branky ve třech zápasech. Slepčík je velkým talentem, ale musí na sobě dál hodně pracovat. Uvidíme jak se mu bude dařit v našem hlavním týmu.

Další aktuality

V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu
V televizní dohrávce se Chrudim vrátila na vítěznou vlnu 18.02.2019

VARTA futsal liga pokračovala v pondělí odpoledne televizní dohrávkou 16. kola. Domácí ERA-PACK Chrudim si jednoznačně poradil s Bazookou Uherské Hradiště.

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.