Že vám přeci jen jeho jméno něco říká? Před třemi roky totiž prošel do finále SuperStar, kde skončil na čtvrtém místě. Dalibor do Gardenline určitě nepřichází pro svůj zpěv, ale hlavně kvůli svým futsalovým dovednostem.

Rodák z Ústí nad Labem nakoukl do dospělého futsalu poprvé loni, když v dresu divizního Combixu v devíti zápasech dokázal sedmkrát skórovat a ještě k tomu si připsal šest asistencí. Přes zimu se představil i v naší juniorce a sbíral jeden bod za druhým. Vysloužil si pozvánku na trénink našeho áčka a hned se trenéru Kopeckému zalíbil.

Trenér Marek Kopecký o nové posile: "Obrovský talent českého futsalu, kterému pan Bůh náděloval. Vyletěl jako střela v mládežnických reprezentacích a už v minulé sezoně v trénincích Gardenline naznačoval obrovský potenciál. Pokud se mu podaří skloubit futsal se zpěvem a bude na sobě tvrdě makat, má před sebou skvělou futsalovou kariéru."

Dalibor byl nominován na soustředění mládežnického národního týmu a na následném Generali Cupu ve Vsetíně vstřelil čtyři branky ve třech zápasech. Slepčík je velkým talentem, ale musí na sobě dál hodně pracovat. Uvidíme jak se mu bude dařit v našem hlavním týmu.

Další aktuality

Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer
Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer 23.09.2018

ERA-PACK Chrudim předehraje v pondělí od 20 hodin ve své sportovní hale zápas 4. kola VARTA futsal ligy. Přivítá českolipské Démony.

Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí
Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí 21.09.2018

Od VARTA futsal ligy si tento víkend odpočineme. Sejde se totiž česká futsalová reprezentace, která od pondělí do středy odehraje v Nymburce Turnaj čtyř zemí.

Litoměřice sahaly po bodu, ale mistr je dál stoprocentní
Litoměřice sahaly po bodu, ale mistr je dál stoprocentní 18.09.2018

Futsalisté ERA-PACKu Chrudim vyhráli další utkání VARTA futsal ligy. V úterý uspěli na palubovce Gardenline Litoměřice v Lovosicích před kamerami ČT Sport.