V neděli odtajnil web libereckého klubu soupisku pro novou sezónu a je vidět, že se Severočeši rozhodl vsadit především na hráče, kteří postup do nejvyšší soutěže vybojovali. K žádným velkým přestupům nedošlo, ale i tak je v kádru několik hráčů, kteří zkušenost s 1. ligou mají za sebou.

Nejvíce zkušeností s nejvyšší soutěží má Karel Vrabec. Svého času reprezentant do 21 let odehrál v dresu Alfy Liberec 31 utkání v 1. lize. Protože se na ligové scéně delší dobu nevyskytoval, bude fanouškům asi známější Milan Soukup, který odehrál přes dvě desítky zápasů za českolipské Démony.

Několik členů kádru má zkušenosti s nejvyšší soutěží z dresu libereckého Andy, které v ní bojovalo v sezóně 2011/2012. Například brankář Vogt a dále Bína, Žoček či Němec. Zajímavou zkušenost s futsalovou ligou má Jiří Šisler, mimochodem poměrně známý ligový fotbalista. V roce 2008 dvakrát nastoupil za SELP Mladá Boleslav (obě utkání zde), takže se do ligy bude vracet po více než deseti letech.

Severočeši, které povede ve VARTA futsal lize trenér Michael Vacek, zveřejnil i širší kádr. V něm najdete jméno Jiřího Štajnera, bývalého úspěšného fotbalového reprezentanta a také Jakuba Děkana, jehož možná budete znát z jeho role zpěváka.

Složení kádru FT Zlej sen Liberec

Brankáři:
Plechatý Tomáš, Soukup Robert, Vogt Dominik

Obránci:
Bína Pavel, Rašín Ondřej, Soběslav Ondřej, Soukup Milan, Šisler Jiří, Toman Filip, Vodička Ondřej, Vrabec Karel, Žoček Jakub

Útočníci:
Benek Aleš, Beneš Jakub, Bernát Pavel, Klíma Lukáš, Krasnický Jakub, Němec Josef, Novotný Petr

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.

Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci
Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci 03.07.2018

V minulých dnech jsme avizovali příchod několika posil. S jejich angažováním však souvisí také další změny v kádru a někteří hráči, kteří oblékali rudý dres v minulé sezoně, už ve Spartě působit dále nebudou. O koho se jedná?