V neděli odtajnil web libereckého klubu soupisku pro novou sezónu a je vidět, že se Severočeši rozhodl vsadit především na hráče, kteří postup do nejvyšší soutěže vybojovali. K žádným velkým přestupům nedošlo, ale i tak je v kádru několik hráčů, kteří zkušenost s 1. ligou mají za sebou.

Nejvíce zkušeností s nejvyšší soutěží má Karel Vrabec. Svého času reprezentant do 21 let odehrál v dresu Alfy Liberec 31 utkání v 1. lize. Protože se na ligové scéně delší dobu nevyskytoval, bude fanouškům asi známější Milan Soukup, který odehrál přes dvě desítky zápasů za českolipské Démony.

Několik členů kádru má zkušenosti s nejvyšší soutěží z dresu libereckého Andy, které v ní bojovalo v sezóně 2011/2012. Například brankář Vogt a dále Bína, Žoček či Němec. Zajímavou zkušenost s futsalovou ligou má Jiří Šisler, mimochodem poměrně známý ligový fotbalista. V roce 2008 dvakrát nastoupil za SELP Mladá Boleslav (obě utkání zde), takže se do ligy bude vracet po více než deseti letech.

Severočeši, které povede ve VARTA futsal lize trenér Michael Vacek, zveřejnil i širší kádr. V něm najdete jméno Jiřího Štajnera, bývalého úspěšného fotbalového reprezentanta a také Jakuba Děkana, jehož možná budete znát z jeho role zpěváka.

Složení kádru FT Zlej sen Liberec

Brankáři:
Plechatý Tomáš, Soukup Robert, Vogt Dominik

Obránci:
Bína Pavel, Rašín Ondřej, Soběslav Ondřej, Soukup Milan, Šisler Jiří, Toman Filip, Vodička Ondřej, Vrabec Karel, Žoček Jakub

Útočníci:
Benek Aleš, Beneš Jakub, Bernát Pavel, Klíma Lukáš, Krasnický Jakub, Němec Josef, Novotný Petr

Další aktuality

Nejlepší hráč a trenér měsíce listopadu jsou z Helasu
Nejlepší hráč a trenér měsíce listopadu jsou z Helasu 10.12.2018

Hlasování fanoušků v anketě nejlepší hráč a trenér měsíce listopadu ve VARTA futsal lize skončilo v pátek. Tady jsou výsledky.

David Cupák znovu sparťanem!
David Cupák znovu sparťanem! 10.12.2018

Sparta hlásí den před pohárovým finále proti ERA-PACKu Chrudim (úterý, 18:10, Zruč nad Sázavou) vyztužení kádru. Do týmu znovu přichází reprezentant David Cupák, který z brněnského Helasu hostoval ve Spartě již v minulé sezoně.

Liberecká senzační výhra nad Brnem! Mužem zápasu se stal brankář Vogt
Liberecká senzační výhra nad Brnem! Mužem zápasu se stal brankář Vogt 09.12.2018

Do Liberce zavítal tradiční klub z nejvyšší futsalové soutěže HELAS BRNO. Ten před týdnem předvedl v televizním utkání velice sympatický výkon proti favorizované SLAVII PRAHA. Utkání sice prohrál poměrem 1:3, ale neměl se rozhodně za co stydět.