V neděli odtajnil web libereckého klubu soupisku pro novou sezónu a je vidět, že se Severočeši rozhodl vsadit především na hráče, kteří postup do nejvyšší soutěže vybojovali. K žádným velkým přestupům nedošlo, ale i tak je v kádru několik hráčů, kteří zkušenost s 1. ligou mají za sebou.

Nejvíce zkušeností s nejvyšší soutěží má Karel Vrabec. Svého času reprezentant do 21 let odehrál v dresu Alfy Liberec 31 utkání v 1. lize. Protože se na ligové scéně delší dobu nevyskytoval, bude fanouškům asi známější Milan Soukup, který odehrál přes dvě desítky zápasů za českolipské Démony.

Několik členů kádru má zkušenosti s nejvyšší soutěží z dresu libereckého Andy, které v ní bojovalo v sezóně 2011/2012. Například brankář Vogt a dále Bína, Žoček či Němec. Zajímavou zkušenost s futsalovou ligou má Jiří Šisler, mimochodem poměrně známý ligový fotbalista. V roce 2008 dvakrát nastoupil za SELP Mladá Boleslav (obě utkání zde), takže se do ligy bude vracet po více než deseti letech.

Severočeši, které povede ve VARTA futsal lize trenér Michael Vacek, zveřejnil i širší kádr. V něm najdete jméno Jiřího Štajnera, bývalého úspěšného fotbalového reprezentanta a také Jakuba Děkana, jehož možná budete znát z jeho role zpěváka.

Složení kádru FT Zlej sen Liberec

Brankáři:
Plechatý Tomáš, Soukup Robert, Vogt Dominik

Obránci:
Bína Pavel, Rašín Ondřej, Soběslav Ondřej, Soukup Milan, Šisler Jiří, Toman Filip, Vodička Ondřej, Vrabec Karel, Žoček Jakub

Útočníci:
Benek Aleš, Beneš Jakub, Bernát Pavel, Klíma Lukáš, Krasnický Jakub, Němec Josef, Novotný Petr

Další aktuality

Démoni nemají po prohře s Plzní jisté play off
Démoni nemají po prohře s Plzní jisté play off 24.03.2019

V pátečním 20. kole přijela do České Lípy favorizovaná Plzeň a svou roly potvrdila.

Helas si po výhře nad Libercem zajistil play off
Helas si po výhře nad Libercem zajistil play off 23.03.2019

V rámci předposledního kola Varta futsal ligy se na brněnskou palubovku vydal FTZS Liberec. Domácí od prvních minut jasně kráčeli vstříc vítězství a díky třem dvougólovým střelcům a výbornému Mykytjukovi v brance si svěřenci Tomáše Galii upevnili pozici zaručující play-off.

Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky
Páteční výsledky: Teplice se vyhouply do čela tabulky 22.03.2019

V pátek večer se hrály tři zápasy 21. kola VARTA futsal ligy. Do čela tabulky se dostaly kolo před koncem Teplice. K výhře po základní části jim stačí doma neprohrát s Chrudimí.