V neděli odtajnil web libereckého klubu soupisku pro novou sezónu a je vidět, že se Severočeši rozhodl vsadit především na hráče, kteří postup do nejvyšší soutěže vybojovali. K žádným velkým přestupům nedošlo, ale i tak je v kádru několik hráčů, kteří zkušenost s 1. ligou mají za sebou.

Nejvíce zkušeností s nejvyšší soutěží má Karel Vrabec. Svého času reprezentant do 21 let odehrál v dresu Alfy Liberec 31 utkání v 1. lize. Protože se na ligové scéně delší dobu nevyskytoval, bude fanouškům asi známější Milan Soukup, který odehrál přes dvě desítky zápasů za českolipské Démony.

Několik členů kádru má zkušenosti s nejvyšší soutěží z dresu libereckého Andy, které v ní bojovalo v sezóně 2011/2012. Například brankář Vogt a dále Bína, Žoček či Němec. Zajímavou zkušenost s futsalovou ligou má Jiří Šisler, mimochodem poměrně známý ligový fotbalista. V roce 2008 dvakrát nastoupil za SELP Mladá Boleslav (obě utkání zde), takže se do ligy bude vracet po více než deseti letech.

Severočeši, které povede ve VARTA futsal lize trenér Michael Vacek, zveřejnil i širší kádr. V něm najdete jméno Jiřího Štajnera, bývalého úspěšného fotbalového reprezentanta a také Jakuba Děkana, jehož možná budete znát z jeho role zpěváka.

Složení kádru FT Zlej sen Liberec

Brankáři:
Plechatý Tomáš, Soukup Robert, Vogt Dominik

Obránci:
Bína Pavel, Rašín Ondřej, Soběslav Ondřej, Soukup Milan, Šisler Jiří, Toman Filip, Vodička Ondřej, Vrabec Karel, Žoček Jakub

Útočníci:
Benek Aleš, Beneš Jakub, Bernát Pavel, Klíma Lukáš, Krasnický Jakub, Němec Josef, Novotný Petr

Další aktuality

Chrudim drží stoprocentní bilanci. Porazila i Démony
Chrudim drží stoprocentní bilanci. Porazila i Démony 24.09.2018

Futsalisté Chrudimi vyhráli pondělí předehrávku 4. kola VARTA futsal ligy. Na domácí půdě přehráli českolipské Démony.

Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer
Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer 23.09.2018

ERA-PACK Chrudim předehraje v pondělí od 20 hodin ve své sportovní hale zápas 4. kola VARTA futsal ligy. Přivítá českolipské Démony.

Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí
Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí 21.09.2018

Od VARTA futsal ligy si tento víkend odpočineme. Sejde se totiž česká futsalová reprezentace, která od pondělí do středy odehraje v Nymburce Turnaj čtyř zemí.