Třiatřicetiletý futsalista se vrací do české nejvyšší soutěže, kterou opouštěl jako nejlepší nahrávač, po třech letech. Jeho posledním působištěm byl druholigový španělský tým Guardo FS. Mezi největší úspěchy nové sparťanské posily patří dva tituly v maďarské lize, dva maďarské poháry a tři superpoháry, dále titul v Kataru, Libanonu. Dvakrát se dostal do světového výběru pro zápasy s Brazílií a Libyí.

„Spartu jsem si vybral z několika důvodů. Když jsem dříve působil v České republice, vedl mě také Beni Simitči. Líbilo se mi, jak zachází s hráči, jak vede tréninky a myslím si, že on je tím hlavním důvodem, proč jsem se rozhodl pro návrat do české ligy. Samozřejmě pomohlo i to, že Sparta je nejdůležitější a nejvýznamnější sportovní klub v České republice. Líbí se mi infrastruktura, kterou klub má a také jaké má cíle. Proto jsem rád, že budu oblékat sparťanský dres,“ řekl k svému příchodu do Sparty Fouad Amrani, který má jasný cíl: „Chtěl bych se Spartou vyhrát v co nejkratší době vše, co jde. Tedy ligu, pohár a ukázat se i na evropské scéně, protože věřím, že Sparta se může stát jedním z nejlepších týmů v Evropě.“

Další aktuality

Chrudim drží stoprocentní bilanci. Porazila i Démony
Chrudim drží stoprocentní bilanci. Porazila i Démony 24.09.2018

Futsalisté Chrudimi vyhráli pondělí předehrávku 4. kola VARTA futsal ligy. Na domácí půdě přehráli českolipské Démony.

Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer
Chrudim odehraje generálku před Ligou mistrů v pondělí večer 23.09.2018

ERA-PACK Chrudim předehraje v pondělí od 20 hodin ve své sportovní hale zápas 4. kola VARTA futsal ligy. Přivítá českolipské Démony.

Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí
Reprezentační přestávka. Na futsal až v pondělí 21.09.2018

Od VARTA futsal ligy si tento víkend odpočineme. Sejde se totiž česká futsalová reprezentace, která od pondělí do středy odehraje v Nymburce Turnaj čtyř zemí.