Třiatřicetiletý futsalista se vrací do české nejvyšší soutěže, kterou opouštěl jako nejlepší nahrávač, po třech letech. Jeho posledním působištěm byl druholigový španělský tým Guardo FS. Mezi největší úspěchy nové sparťanské posily patří dva tituly v maďarské lize, dva maďarské poháry a tři superpoháry, dále titul v Kataru, Libanonu. Dvakrát se dostal do světového výběru pro zápasy s Brazílií a Libyí.

„Spartu jsem si vybral z několika důvodů. Když jsem dříve působil v České republice, vedl mě také Beni Simitči. Líbilo se mi, jak zachází s hráči, jak vede tréninky a myslím si, že on je tím hlavním důvodem, proč jsem se rozhodl pro návrat do české ligy. Samozřejmě pomohlo i to, že Sparta je nejdůležitější a nejvýznamnější sportovní klub v České republice. Líbí se mi infrastruktura, kterou klub má a také jaké má cíle. Proto jsem rád, že budu oblékat sparťanský dres,“ řekl k svému příchodu do Sparty Fouad Amrani, který má jasný cíl: „Chtěl bych se Spartou vyhrát v co nejkratší době vše, co jde. Tedy ligu, pohár a ukázat se i na evropské scéně, protože věřím, že Sparta se může stát jedním z nejlepších týmů v Evropě.“

Další aktuality

Plzeň nastřílela vysokoškolákům dvanáct branek
Plzeň nastřílela vysokoškolákům dvanáct branek 20.11.2018

V pondělní dohrávce 8. kola VARTA futsal ligy přivítala doma Plzeň celek z Ostravy. Tým VŠB stále čeká na bodový zisk. Na západě Čech prohrál 0:12.

Do Plzně míří druhý nováček
Do Plzně míří druhý nováček 19.11.2018

Po nevydařeném utkání se Slavií je za rohem další ligové utkání. V rámci 8. kola VARTA futsal ligy přijíždí do Plzně druhý ligový nováček z Ostravy.

Slávisté měli nakonec strach o vítězství
Slávisté měli nakonec strach o vítězství 17.11.2018

Osmé kolo VARTA futsal ligy pokračovalo v sobotu krátce po obědě. Slavia vyzvala v Edenu českolipské Démony. Zápas vypadal jednoznačně, ale nakonec měl dramatickou zápletku. Démoni v posledních dvou minutách snížili na rozdíl jedné branky.