Třiatřicetiletý futsalista se vrací do české nejvyšší soutěže, kterou opouštěl jako nejlepší nahrávač, po třech letech. Jeho posledním působištěm byl druholigový španělský tým Guardo FS. Mezi největší úspěchy nové sparťanské posily patří dva tituly v maďarské lize, dva maďarské poháry a tři superpoháry, dále titul v Kataru, Libanonu. Dvakrát se dostal do světového výběru pro zápasy s Brazílií a Libyí.

„Spartu jsem si vybral z několika důvodů. Když jsem dříve působil v České republice, vedl mě také Beni Simitči. Líbilo se mi, jak zachází s hráči, jak vede tréninky a myslím si, že on je tím hlavním důvodem, proč jsem se rozhodl pro návrat do české ligy. Samozřejmě pomohlo i to, že Sparta je nejdůležitější a nejvýznamnější sportovní klub v České republice. Líbí se mi infrastruktura, kterou klub má a také jaké má cíle. Proto jsem rád, že budu oblékat sparťanský dres,“ řekl k svému příchodu do Sparty Fouad Amrani, který má jasný cíl: „Chtěl bych se Spartou vyhrát v co nejkratší době vše, co jde. Tedy ligu, pohár a ukázat se i na evropské scéně, protože věřím, že Sparta se může stát jedním z nejlepších týmů v Evropě.“

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci
Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci 03.07.2018

V minulých dnech jsme avizovali příchod několika posil. S jejich angažováním však souvisí také další změny v kádru a někteří hráči, kteří oblékali rudý dres v minulé sezoně, už ve Spartě působit dále nebudou. O koho se jedná?