Třiatřicetiletý futsalista se vrací do české nejvyšší soutěže, kterou opouštěl jako nejlepší nahrávač, po třech letech. Jeho posledním působištěm byl druholigový španělský tým Guardo FS. Mezi největší úspěchy nové sparťanské posily patří dva tituly v maďarské lize, dva maďarské poháry a tři superpoháry, dále titul v Kataru, Libanonu. Dvakrát se dostal do světového výběru pro zápasy s Brazílií a Libyí.

„Spartu jsem si vybral z několika důvodů. Když jsem dříve působil v České republice, vedl mě také Beni Simitči. Líbilo se mi, jak zachází s hráči, jak vede tréninky a myslím si, že on je tím hlavním důvodem, proč jsem se rozhodl pro návrat do české ligy. Samozřejmě pomohlo i to, že Sparta je nejdůležitější a nejvýznamnější sportovní klub v České republice. Líbí se mi infrastruktura, kterou klub má a také jaké má cíle. Proto jsem rád, že budu oblékat sparťanský dres,“ řekl k svému příchodu do Sparty Fouad Amrani, který má jasný cíl: „Chtěl bych se Spartou vyhrát v co nejkratší době vše, co jde. Tedy ligu, pohár a ukázat se i na evropské scéně, protože věřím, že Sparta se může stát jedním z nejlepších týmů v Evropě.“

Další aktuality

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi
První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi 17.02.2019

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště. I na tomto utkání budete moct vidět pohár pro mistra ligy a soutěžit o dres svého klubu!

První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí
První ztráta mistra. Slavia vybojovala remízu s Chrudimí 12.02.2019

V dohrávce 10. kola VARTA futsal ligy hostila v Edenu pražská Slavia mistrovskou Chrudim. Úterní zápas skončil překvapivou remízou 2:2.

Slavia vyzve v úterní dohrávce Chrudim. Zápas uvidíte živě
Slavia vyzve v úterní dohrávce Chrudim. Zápas uvidíte živě 11.02.2019

V úterý 12. února od 19:30 hodin hostí SK Slavia Praha v Edenu nejtěžšího možného soupeře – mnohonásobného českého mistra a účastníka UEFA Champions League – ERA-PACK Chrudim. Svěřenci trenéra Felipe Condeho v současném ročníku zatím neztratili ani bod. Slavia navíc nepůjde do zápasu v plné síle. Utkání vysílá živě Tipsport a LSTV, komentuje ho Adam Procházka.