Co tě přimělo k návratu do Plzně? Síla a ambice kádru nebo spíše touha vrátit se domů? 

K návratu mě přiměla rodina, v dubnu se mi narodila dcera, a taky práce. S dojížděním do Litoměřic by se to vše kombinovalo těžko. Měl jsem schůzku s vedením Plzně a domluvili jsme se. Chtěl bych poděkovat i Miloši Náprstkovi z Litoměřic za vstřícné jednání a za chování za celý minulý rok. A dále i síla týmu. Plzeň se vydala před dvěma lety nějakou cestou a myslím si, že má velkou budoucnost. Uvidíme jaká bude sezona, je na co navazovat po té minulé bronzové.

Máš za sebou angažmá v Brně, Teplicích, Benagu, Chrudimi, Litoměřicích. Na co vzpomínáš nejraději?

Každé angažmá mi dalo něco,  je na co vzpomínat. Ať už Liga mistrů v Chrudimi nebo skvělý rok v Teplicích.

S Gardenline jste obsadili 4. místo, jaká byla uplynulá sezona?

Sezona byla komplikovaná. Neměli jsme úplně dobrý začátek. Pak jsme posílili, pořádně trénovali a konečné čtvrté místo je asi odpovídající. Jenom škoda, že jsme Chrudim v semifinále aspoň jednou neporazili. Myslím si, že to byla hezká série, ale výsledek 3:0 byl příliš krutý.

A jak se teď těšíš do Interobalu?

Těším moc. Mám tady hodně známých a kamarádů. Po nějakých osmi letech budu hrát opět doma. Doufám, že už to tady dokopu! Tým je silný, což se ukázalo minulý rok. Teď má nějaké další nové hráče a cíle budou zase vyšší. Musíme kvalitně potrénovat a uvidíme v sezoně.

Vrací se také Lukáš Rešetár, může tenhle tým sesadit Chrudim a bojovat o titul?

To ukáže až sezona. Futsal je kolektivní hra, jména výsledky neudělají. Myslím si, že Lukáš je momentálně nejlepší český hráč. Má největší formu v kariéře a bude pro Plzeň obrovským přínosem. Má moc zkušeností a je to profesionál!

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.