Proto, abyste mohli hlasovat, musíte být členy Svazu futsalu ČR a znát své ID. Své ID číslo zjistíte jednoduše na této stránce.

A pak už jen vyberete nejlepší pětici z nominovaných cizinců v pořadí od 1. do 5. místa, vyplníte své jméno a příjmení, ID a email. Po odeslání hlasu vám na zadaný email přijde potvrzovací zpráva, ve které musíte pro ověření hlasu rozkliknout odkaz.

CHCI HLASOVAT

Hlasování skončí v úterý 24. dubna ve 20 hodin. Vítězství z loňského roku obhajuje chrudimský Max. Na celou historii vítězů této ankety se můžete podívat pod tímto odkazem.

Další aktuality

Slávisté měli nakonec strach o vítězství
Slávisté měli nakonec strach o vítězství 17.11.2018

Osmé kolo VARTA futsal ligy pokračovalo v sobotu krátce po obědě. Slavia vyzvala v Edenu českolipské Démony. Zápas vypadal jednoznačně, ale nakonec měl dramatickou zápletku. Démoni v posledních dvou minutách snížili na rozdíl jedné branky.

Bazooka pražskou Spartu nepřekvapila
Bazooka pražskou Spartu nepřekvapila 17.11.2018

Futsalisté pražské Sparty mají za sebou další utkání VARTA futsali ligy. Tentokrát zavítali na palubovku nováčka Bazooky Uherské Hradiště. Pražané dokázali zvítězit 9:3 a připsali si do tabulky nejvyšší futsalové soutěže tři body.

Mělník přivezl cenné tři body z Liberce
Mělník přivezl cenné tři body z Liberce 17.11.2018

Olympik odehrál v pátek 16. listopadu zápas v Liberci a zvládl zápas vyhrát, což nám přineslo další tři body do tabulky a momentálně se nacházíme na výborném pátém místě.