Proto, abyste mohli hlasovat, musíte být členy Svazu futsalu ČR a znát své ID. Své ID číslo zjistíte jednoduše na této stránce.

A pak už jen vyberete nejlepší pětici z nominovaných cizinců v pořadí od 1. do 5. místa, vyplníte své jméno a příjmení, ID a email. Po odeslání hlasu vám na zadaný email přijde potvrzovací zpráva, ve které musíte pro ověření hlasu rozkliknout odkaz.

CHCI HLASOVAT

Hlasování skončí v úterý 24. dubna ve 20 hodin. Vítězství z loňského roku obhajuje chrudimský Max. Na celou historii vítězů této ankety se můžete podívat pod tímto odkazem.

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.