„Moc se na semifinálovou sérii těšíme. Tvrdě jsme pracovali a věřím, že do zápasů s Plzní půjdeme v nejlepší formě. Jsme připravení hrát klidně pět zápasů dlouhou sérii, ale uděláme maximum, abychom si zajistili a vybojovali účast ve finále v nejkratším možném termínu,“ říká před semifinále sparťanský Diego Fogaca.

„Nastavili jsme tréninkový systém podle soupeře. Hráči jsou zdravotně všichni fit a bude to určitě dobrá série,“ tuší trenér Sparty Beni Simitči.

Trenér Interobalu Plzeň, Petr Kučera tvrdí: „Postup do semifinále je pro nás historický úspěch. Celou sezonu jsme tomu podřídili a od pondělí nás čeká odměna za tuto sedmiměsíční práci. Rozhodně se ale neplácáme po ramenou, že už máme splněno, ale věříme, že vrchol a největší úspěch sezony ještě přijde. Zápasy se Spartou jsou v Plzni vždycky nejvíce vyhrocené a já takové zápasy miluji a pro takovéto chvíle ten sport děláme. Sparťanská delegace se na nás byla podívat osobně, tak doufám, že jsme jim ukázali výkon, který budil respekt. Uvidíme, co na nás trenér Sparty vymyslí, ale my budeme dobře připravení a odhodlaní vyhrát.“

Profil haly

SH Slavia Plzeň

Více
Adresa U Borského parku 19-21, Plzeň
Kapacita 400
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.

Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci
Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci 03.07.2018

V minulých dnech jsme avizovali příchod několika posil. S jejich angažováním však souvisí také další změny v kádru a někteří hráči, kteří oblékali rudý dres v minulé sezoně, už ve Spartě působit dále nebudou. O koho se jedná?