Třetí utkání čtvrtfinálové série mezi FK ERA-PACKem Chrudim a Helasem Brno startuje v pátek 23. března úderem 20 hodiny večerní. Pokud se nedostanete do chrudimské sportovní haly, utkání můžete sledovat v komentovaném přenosu na serveru onlajny.com!

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Tento zápas pro nás může znamenat postup do semifinále. Z toho důvodu se totálně soustředíme na dosažení našeho cíle a nic jiného než vítězství nás prostě nezajímá.“

Vojtěch Cupák (Helas Brno): „Poslední zápas sezóny si pojedeme do Chrudimi užít a zahrát si futsal. Doufám, že to herně bude vypadat minimálně, jak poslední dva zápasy. Chrudim je velký favorit a bylo by velkým překvapením, kdyby už teď v pátek neslavila postup do semifinále.“

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.

Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci
Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci 03.07.2018

V minulých dnech jsme avizovali příchod několika posil. S jejich angažováním však souvisí také další změny v kádru a někteří hráči, kteří oblékali rudý dres v minulé sezoně, už ve Spartě působit dále nebudou. O koho se jedná?