První zápas série vyhrály Litoměřice doma 6:1. „My jsme první zápas v Litoměřicích hráli dobře jen první poločas, takže bychom na něj chtěli navázat a za podpory domácích fanoušků zvítězit,“ řekl Jaroslav Kubát, který ovšem do zápasu nezasáhne pro karetní trest z prvního souboje. Přesto dodal: „Ti kluci brazilský musí od první minuty cítit, že přijeli do Mýta a nebudou to mít snadné.“ První zápas na palubovce Nejzbachu v této sezoně domácí vyhráli nad Gardenline 5:4.

Litoměřice nic nepodcenily. Do Vysokého Mýta přijely už v neděli a stihly si zatrénovat i v hale Nejzbachu. „Očekávám urputný boj o každý metr hřiště,“ řekl trenér hostí Marek Kopecký a doplnil: „V Mýtě se žádnému týmu nehraje dobře, ale my si jedeme pro druhý bod a věřím, že si ho odvezeme.“

Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně 17.09.2020

Po bodové ztrátě proti pražské Spartě si chrudimští futsalisté připsali druhou výhru v probíhající sezoně. Na hřišti kousavého nováčka z Brna zvítězili 3:0, brankář Dmitrij Litviněnko si do svých statistik zapsal první nulu v nové sezoně!

Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali
Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali 16.09.2020

1. FUTSAL ligy pokračovala před reprezentační přestávkou středeční dohrávkou zápasu 2. kola. Žabinští Vlci hostili FK Chrudim.

PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion
PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion 15.09.2020

Ještě před reprezentační přestávkou uvidíme jedno utkání 1. FUTSAL ligy. V dohrávce 2. kola hostí ve středu Žabinští Vlci Brno soupeře z Chrudimi.