Složení čtvrtfinálových dvojic je po odehrání 22. kola jasné a fanoušci futsalu se mohou těšit na začátek vyřazovacích bojů. Plzeň narazí na nováčka soutěže z Teplic, kterému v této sezoně dala ve dvou zápasech rovných 18 gólů! "Věřím, že jsme letos s příchodem Davida Friče a nových hráčů úplně na jiné úrovni. Navíc jsme Teplice letos dvakrát porazili, tudíž bychom mohli do série jít s velkým sebevědomím," říká trenér Petr Kučera, který doufá, že se týmu po dvou nešťastných čtvrtfinálových sériích se Slavií podaří letos konečně otevřít brány semifinále. 

Plzeň jde do vyřazovacích bojů včetně nejproduktivnějšího hráče základní části Tomáše Vnuka, který nasbíral úctyhodných 30 branek a 26 asistencí. "Jsem rád, že se rozstřílel i Zdeněk Sláma, v posledních zápasech dával krásné góly a věřím, že mu to tam bude padat i během play-off," libuje si nad formou útočných hvězd svého týmu i trenér David Frič. Ten se bude moct spolehnout i na nebývale produktivního Michala Holého a Tomáše Štveráka, kteří svými zkušenostmi platí na všechny soupeře.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.

Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci
Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci 03.07.2018

V minulých dnech jsme avizovali příchod několika posil. S jejich angažováním však souvisí také další změny v kádru a někteří hráči, kteří oblékali rudý dres v minulé sezoně, už ve Spartě působit dále nebudou. O koho se jedná?