Chrudimský trenér Felipe Conde v rozhovoru řekl, že pro jeho tým začíná úplně nová soutěž. Nyní před třináctinásobným mistrem stojí první překážka v cestě za 14. titulem. "Helas přijede s mladým týmem, na podobné zápasy se vždy umí velmi dobře namotivovat. Musíme hrát naši hru a využít zkušenosti, které jsme posbírali," uvědomoval si Conde.

Střelecky se Chrudimi proti brněnskému celku v letošní sezoně příliš nedařilo. "Helas je tým, kterému jsme, společně s Litoměřicemi, vstřelili v základní části nejméně branek. V obou zápasech bylo těžké otevřít jejich obranu. Na tomto zadání jsme pečlivě pracovali a je velmi důležité, abychom do série vstoupili dobře," dodal trenér Východočechů.

Brněnský futsalista Jan Ovčačík si je vědom, že jeho tým může proti Chrudimi jen získat: "V pátečním utkání můžeme jen překvapit, kdy našim cílem bude co nejvíce znepříjemnit našemu soupeřovi hru. Výsledek se bude odvíjet od počtu chyb, které Chrudim nekompromisně trestá. Tato utkání však musíme brát hlavně jako zkušenost do budoucna."

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.

Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci
Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci 03.07.2018

V minulých dnech jsme avizovali příchod několika posil. S jejich angažováním však souvisí také další změny v kádru a někteří hráči, kteří oblékali rudý dres v minulé sezoně, už ve Spartě působit dále nebudou. O koho se jedná?