"V posledním ligovém utkání přivítáme Jeseník, který je jistým sestupujícím," připomněl vysokomýtský futsalista Jaroslav Kubát a dodal: "Nám se v posledních zápasech příliš nedaří, ale máme natolik kvalitního trenéra a odborníka, abychom na soupeře něco vymysleli a došli si pro tři body."

Jeseník pojede do Mýta s čistou hlavou. Svůj osud už zvrátit nemůže. "Čeká nás poslední zápas v nejvyšší soutěži a vzhledem k již jistému návratu do druhé ligy budeme především hledat motivaci k dobrému výkonu," byl si vědom předseda Gamaspolu Jiří Gnida. "Vysoké Mýto není v horní polovině tabulky náhodou a víme, že to bude těžký zápas. Osobně jsem velmi rád, že se s ligou rozloučíme na palubovce tohoto sympatického klubu," dodal jesenický funkcionář.

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?