"V posledním ligovém utkání přivítáme Jeseník, který je jistým sestupujícím," připomněl vysokomýtský futsalista Jaroslav Kubát a dodal: "Nám se v posledních zápasech příliš nedaří, ale máme natolik kvalitního trenéra a odborníka, abychom na soupeře něco vymysleli a došli si pro tři body."

Jeseník pojede do Mýta s čistou hlavou. Svůj osud už zvrátit nemůže. "Čeká nás poslední zápas v nejvyšší soutěži a vzhledem k již jistému návratu do druhé ligy budeme především hledat motivaci k dobrému výkonu," byl si vědom předseda Gamaspolu Jiří Gnida. "Vysoké Mýto není v horní polovině tabulky náhodou a víme, že to bude těžký zápas. Osobně jsem velmi rád, že se s ligou rozloučíme na palubovce tohoto sympatického klubu," dodal jesenický funkcionář.

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

Svarog roli favorita zvládl
Svarog roli favorita zvládl 21.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Teplice vstupovaly do derby s Libercem jako favorité, a to v zápase také potvrdily.

První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky
První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky 20.10.2018

První prvoligovou prohru Bazooky ve VARTA futsal lize má na svědomí věhlasný a několikanásobný mistr ERA-PACK Chrudim. Ze sportovní haly v Uherském Hradišti, která praskala ve švech, si hosté odváží výhru 4:1.

Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál
Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál 20.10.2018

V pátek večer jsme odehráli další utkání v boji o play off. Přes herně skvělou první půli jsme nakonec prohráli v České Lípě 3:4.