„Musím se smát všem zaručeným zprávám, že se bojíme některého ze soupeřů a v posledním utkání budeme spekulovat s výsledkem. Proti Helasu nastoupíme v nejlepší možné sestavě s cílem vyhrát a předvést co nejlepší futsal. Je nám úplně jedno na koho v play off narazíme, když chce klub uspět, musí porazit kohokoliv,“ uvedl před zápasem prezident klubu Dan Kolman.

V podobném duchu o utkání mluvil také trenér Nenad Veljkovič: „Připravujeme se na play off, začínají nám některé věci na hřišti fungovat, v Plzni jsme odehráli velice kvalitní zápas, který jsme si nezasloužili prohrát. Chceme zopakovat podobný výkon i proti Helasu.“

Svůj komentář přidal také David Presl z Helasu: „Po sparťanské rošádě s kontumacemi se Slavii Praha připsaly tři body, a tím pádem se už nemůžeme posunout ani nahoru, ani dolů. Takže na Slavii pojedeme s cílem vyzkoušet si nějaké herní situace a co nejlépe se nachystat na play off proti suverénovi z Chrudimi.“

Letošní zápas proti Helasu v Brně červenobílým nevyšel, na konci listopadu prohráli vysoko 4:8, když dvakrát inkasovali v samotném závěru utkání.

Výkop zápasu je v pátek 9. března ve 20 hodin, majitelé permanentek na slávistický fotbal i hokej mají již tradičně vstup zdarma.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?