Mělník má náskok na sestupové pozice čtyři body. To znamená jediné. Pokud vyhraje, zajistí si prvoligovou příslušnost i v příštím roce. "Zápas s Gardenline patří mezi největší zápasy v lize. Stejně jako v případě Sparty nebo Chrudimi proti nám nastoupí tým s top hráči. Očekávám, že zápas bude mít velký náboj," těší se trenér Mělníku Pavel Šuba. "V tabulce ještě není vůbec nic rozhodnutého. Bodovat potřebujeme jak my, tak i Gardenline. Věřím, že kluci naváží na výkony v domácím prostředí a že získáme nějaký ten bod, nejlépe tři," usmíval se kouč.

Litoměřice bojují o třetí místo po základní části. Momentálně jim na Plzeň chybí dva body. Asistent trenéra Litoměřic Igor Vodecký nečeká jednoduchý zápas: "Mělník hraje agresivní futsal, na který se musíme dobře připravit a zvládnout ho v hlavě. Před sezonou jsme tam hráli přípravný zápas, halu jsme si mohli vyzkoušet. Je tam specifický povrch, který je dost pomalý. My však pojedeme odehrát další dobrý zápas a věřím, že také vítězný."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Páteční výsledky 5. kola VARTA futsal ligy
Páteční výsledky 5. kola VARTA futsal ligy 19.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy nabídlo v pátek večer čtyři zápasy. Chrudim i Teplice dál zůstávají stoprocentní.

Vyjádření Otakara Mesteka k odstoupení Litoměřic
Vyjádření Otakara Mesteka k odstoupení Litoměřic 19.10.2018

Miloš Náprstek, prezident Gardenline Litoměřice, záměrně pošpinil jméno předsedy Komise futsalu a jeho sekratáře. Tady je reakce Otakara Mesteka.

Dneska můžete sledovat dva zápasy živě
Dneska můžete sledovat dva zápasy živě 19.10.2018

Dva z pátečních čtyř zápasů 5. kola VARTA futsal ligy můžete dnes večer sledovat živě v komentovaném streamu.