"Po absolutně nezvladnutém utkání v Třinci, kdy jsme si museli pár věci na tréninku vysvětlit, nás čeká další zápas s Jeseníkem. Musíme k zápasu přistoupit zodpovědně a uvidíme, na jaké umístění v play off nám to bude stačit," prohlásil brněnský Jiří Mužík.

Jeseník sice prohrál minulé kolo na Slavii 5:10, ale sešívané ve druhé půli pěkně potrápil. "V Brně nás čeká další těžký zápas. Několik kluků trápí poměrně zásadně chřipka a budeme čekat do poslední chvíle, který z klíčových hráčů bude vůbec připraven nastoupit," prozradil předseda klubu Jiří Gnida a pokračoval: "Na Slavii hrál Furik i Vavrač s teplotou a nedopadlo to dobře, oba totiž do Brna s jistotou nepojedou. Růžičku ani Macuru znovu neuvolní v zaměstnání, takže nejsme v jednoduché situaci, ale to neznamená, že se o výsledek nepopereme.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Svarog roli favorita zvládl
Svarog roli favorita zvládl 21.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Teplice vstupovaly do derby s Libercem jako favorité, a to v zápase také potvrdily.

První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky
První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky 20.10.2018

První prvoligovou prohru Bazooky ve VARTA futsal lize má na svědomí věhlasný a několikanásobný mistr ERA-PACK Chrudim. Ze sportovní haly v Uherském Hradišti, která praskala ve švech, si hosté odváží výhru 4:1.

Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál
Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál 20.10.2018

V pátek večer jsme odehráli další utkání v boji o play off. Přes herně skvělou první půli jsme nakonec prohráli v České Lípě 3:4.