"Po absolutně nezvladnutém utkání v Třinci, kdy jsme si museli pár věci na tréninku vysvětlit, nás čeká další zápas s Jeseníkem. Musíme k zápasu přistoupit zodpovědně a uvidíme, na jaké umístění v play off nám to bude stačit," prohlásil brněnský Jiří Mužík.

Jeseník sice prohrál minulé kolo na Slavii 5:10, ale sešívané ve druhé půli pěkně potrápil. "V Brně nás čeká další těžký zápas. Několik kluků trápí poměrně zásadně chřipka a budeme čekat do poslední chvíle, který z klíčových hráčů bude vůbec připraven nastoupit," prozradil předseda klubu Jiří Gnida a pokračoval: "Na Slavii hrál Furik i Vavrač s teplotou a nedopadlo to dobře, oba totiž do Brna s jistotou nepojedou. Růžičku ani Macuru znovu neuvolní v zaměstnání, takže nejsme v jednoduché situaci, ale to neznamená, že se o výsledek nepopereme.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?