"Čeká nás atraktivní utkání, které ukáže, jak jsme na play-off připraveni, hráči budou mít do takového utkání velkou motivaci. Jsem rád, že se v posledním utkání proti Jeseníku už vrátili do hry Ondřej Míča a Martin Směřička, sice nebyli ještě úplně stoprocentně v kondici, ale potřebujeme je na hřišti. Radost mi dělá také mladý brankář Jan Žežulka, dokazuje, že na to má. Také pro něj bude zápas v Plzni další velkou výzvou, věřím, že ji zvládne. Zápas proti Plzni v Edenu byl hodně zajímavý a věřím, že takový bude i v Plzni. Už máme poskládaný kádr na play-off, pracujeme na detailech, abychom se na ty nejdůležitější zápasy sezony co nejlépe připravili," říká před zápasem trenér sešívaných Nenad Veljkovič.

Z tábora soupeře máme k dispozici hlas českého reprezentanta Tomáše Vnuka: "Slavia je silný soupeř, i když to podle tabulky a jejich vnitřního rozložení nemusí tak vypadat. Každý zápas s nimi je velmi vyrovnaný a vyhrocený a já očekávám stejný duel i v pátek. Budeme se soustředit především na vlastní výkon, který by už měl směřovat k zápasům v play-off, ale určitě si na tréninku řekneme i taktické věci,které se budou týkat zápasu se Slavií. Samozřejmě můžeme teoreticky na Slavií narazit i v play-off, takže to bude důležité i z tohoto hlediska."

Slavia s Interobalem odehrála v posledních dvou sezonách dvě čtvrtfinálové série a v obou byla úspěšná. V letošní sezoně je na tom Interobal velice dobře, v tabulce je na třetím místě, dokladem toho, že se mu daří lépe než červenobílým je i výhra v Edenu v poměru 6:5.

Utkání má výkop v pátek 2. března ve 20 hodin.

Profil haly

SH Slavia Plzeň

Více
Adresa U Borského parku 19-21, Plzeň
Kapacita 400
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Teplice začaly na domácí půdě vítězně
Teplice začaly na domácí půdě vítězně 14.09.2019

Páteční večer patřil druhému kolu VARTA futsal ligy a zároveň prvnímu domácímu utkání Svarogu v sezoně. Do teplické sportovní haly dorazil soupeř z Vysokého Mýta.

ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval
ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval 14.09.2019

První vítězství v nové sezoně oslavili futsalisté ERA-PACKu Chrudimi! Před vlastními fanoušky nastříleli do sítě Helasu Brno čtyři branky a když gólman Litviněnko svoji klec zavřel, bylo jasné, že tři body zůstanou na východě Čech!

Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda
Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda 14.09.2019

Českolipští futsalisté nastupovali do zápasu 2. kola VARTA futsal ligy proti Mělníku s jasnou představou, potvrdit remízu z Brna. „Ve druhém kole nás čeká nesmírně důležité utkání a po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky budeme chtít bodovat,“ uvedl trenér prvoligových Démonů Karel Kruliš.