"Čeká nás atraktivní utkání, které ukáže, jak jsme na play-off připraveni, hráči budou mít do takového utkání velkou motivaci. Jsem rád, že se v posledním utkání proti Jeseníku už vrátili do hry Ondřej Míča a Martin Směřička, sice nebyli ještě úplně stoprocentně v kondici, ale potřebujeme je na hřišti. Radost mi dělá také mladý brankář Jan Žežulka, dokazuje, že na to má. Také pro něj bude zápas v Plzni další velkou výzvou, věřím, že ji zvládne. Zápas proti Plzni v Edenu byl hodně zajímavý a věřím, že takový bude i v Plzni. Už máme poskládaný kádr na play-off, pracujeme na detailech, abychom se na ty nejdůležitější zápasy sezony co nejlépe připravili," říká před zápasem trenér sešívaných Nenad Veljkovič.

Z tábora soupeře máme k dispozici hlas českého reprezentanta Tomáše Vnuka: "Slavia je silný soupeř, i když to podle tabulky a jejich vnitřního rozložení nemusí tak vypadat. Každý zápas s nimi je velmi vyrovnaný a vyhrocený a já očekávám stejný duel i v pátek. Budeme se soustředit především na vlastní výkon, který by už měl směřovat k zápasům v play-off, ale určitě si na tréninku řekneme i taktické věci,které se budou týkat zápasu se Slavií. Samozřejmě můžeme teoreticky na Slavií narazit i v play-off, takže to bude důležité i z tohoto hlediska."

Slavia s Interobalem odehrála v posledních dvou sezonách dvě čtvrtfinálové série a v obou byla úspěšná. V letošní sezoně je na tom Interobal velice dobře, v tabulce je na třetím místě, dokladem toho, že se mu daří lépe než červenobílým je i výhra v Edenu v poměru 6:5.

Utkání má výkop v pátek 2. března ve 20 hodin.

Profil haly

SH Slavia Plzeň

Více
Adresa U Borského parku 19-21, Plzeň
Kapacita 400
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně
V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně 20.01.2020

V úterý večer uvidíme dohrávku 14. kola VARTA futsal ligy. Plzeň hostí Vysoké Mýto a zápas můžete od 20 hodin sledovat živě na Tipsport.cz a LSTV.cz.

Slavia nepřipustila překvapení a porazila České Budějovice
Slavia nepřipustila překvapení a porazila České Budějovice 19.01.2020

Čtrnácté kolo VARTA futsal ligy pokračovalo v neděli večer zápasem v Českých Budějovicích. Slavia Praha na jihu Čech zvládla úlohu favorita a vyhrála 7:3!

Hodonín neudržel vedení v Liberci, ale přivezl bod
Hodonín neudržel vedení v Liberci, ale přivezl bod 19.01.2020

Futsalisté Liberce doma zváhali. S posledním Hodonínem remizovali v pátečním zápase 14. kola VARTA futsal ligy 7:7. Hosté vedli dokonce 7:4!