„Očekávám trochu lepší zápas, než kdyby Mělník bojoval o záchranu, protože tu má v tuto chvíli podle mě již zajištěnou. Vzhledem k tomu si myslím, že nás nečeká tak tvrdé utkání. Navíc Mělník hraje venku méně tvrdě než doma, kde je jeho hra specifická. Myslím si, že se bude hrát otevřený futsal a věřím, že to bude pro oko diváka pěkné utkání s mnoha góly,“ uvedl trenér Sparty Beni Simitči a dodal: „Měli bychom nastoupit v kompletní sestavě a chtěli bychom si v posledních třech kolech vyzkoušet určité taktické věci před play off. S veškerým respektem k Olympiku víme, že musíme splnit roli favorita a zvítězit.“

Trenér Olympiku Mělník Pavel Šuba ví, že jeho tým nečeká snadný soupeř: „Zápas se Spartou je, nejen díky jejímu jménu a kvalitě týmu jeden z největších, které v lize sehrajeme. Pro každého našeho hráče to bude další ohromná konfrontace s Top profi hráči a musíme dát do zápasu přesně to samé, co s Českou Lípou a konečně zahrát tak, abychom byli úspěšní."

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.