„Očekávám trochu lepší zápas, než kdyby Mělník bojoval o záchranu, protože tu má v tuto chvíli podle mě již zajištěnou. Vzhledem k tomu si myslím, že nás nečeká tak tvrdé utkání. Navíc Mělník hraje venku méně tvrdě než doma, kde je jeho hra specifická. Myslím si, že se bude hrát otevřený futsal a věřím, že to bude pro oko diváka pěkné utkání s mnoha góly,“ uvedl trenér Sparty Beni Simitči a dodal: „Měli bychom nastoupit v kompletní sestavě a chtěli bychom si v posledních třech kolech vyzkoušet určité taktické věci před play off. S veškerým respektem k Olympiku víme, že musíme splnit roli favorita a zvítězit.“

Trenér Olympiku Mělník Pavel Šuba ví, že jeho tým nečeká snadný soupeř: „Zápas se Spartou je, nejen díky jejímu jménu a kvalitě týmu jeden z největších, které v lize sehrajeme. Pro každého našeho hráče to bude další ohromná konfrontace s Top profi hráči a musíme dát do zápasu přesně to samé, co s Českou Lípou a konečně zahrát tak, abychom byli úspěšní."

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Páteční výsledky 5. kola VARTA futsal ligy
Páteční výsledky 5. kola VARTA futsal ligy 19.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy nabídlo v pátek večer čtyři zápasy. Chrudim i Teplice dál zůstávají stoprocentní.

Vyjádření Otakara Mesteka k odstoupení Litoměřic
Vyjádření Otakara Mesteka k odstoupení Litoměřic 19.10.2018

Miloš Náprstek, prezident Gardenline Litoměřice, záměrně pošpinil jméno předsedy Komise futsalu a jeho sekratáře. Tady je reakce Otakara Mesteka.

Dneska můžete sledovat dva zápasy živě
Dneska můžete sledovat dva zápasy živě 19.10.2018

Dva z pátečních čtyř zápasů 5. kola VARTA futsal ligy můžete dnes večer sledovat živě v komentovaném streamu.