Oba celky od sebe dělí šest bodů. Více jich má Gardenline. "Mýto hraje ve formě a má herní pohodu. Nečeká nás vůbec jednoduché střetnutí, ale hrajeme doma, což nám velí zvítězit. Chceme ukázat naši kvalitu a prezentovat se dobrým výkonem. Samozřejmě i výsledkem," pousmál se asistent litoměřického kouče Igor Vodecký a dodal: "Věřím, že si fanoušci najdou čas a přijdou nás do haly povzbudit."

Nejzbach se možná s Litoměřicemi utká i ve čtvrtfinále. Karty jsou rozdané jasně, ale rozhodnuto není. "Do Litoměřic pojedeme v oslabené sestavě. Do zápasu nezasáhnou Kubát, Beran, Sklenář, Gerčák a bohužel ani já. Příležitost dostanou mladí kluci a věřím, že torzo týmu v čele s kapitánem Vágnerem a novou posilou Lištvánem, je správně nabudí a kluci se dohromady porvou o body," prozradil vysokomýtský Michal Jiráský.

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Svarog roli favorita zvládl
Svarog roli favorita zvládl 21.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Teplice vstupovaly do derby s Libercem jako favorité, a to v zápase také potvrdily.

První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky
První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky 20.10.2018

První prvoligovou prohru Bazooky ve VARTA futsal lize má na svědomí věhlasný a několikanásobný mistr ERA-PACK Chrudim. Ze sportovní haly v Uherském Hradišti, která praskala ve švech, si hosté odváží výhru 4:1.

Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál
Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál 20.10.2018

V pátek večer jsme odehráli další utkání v boji o play off. Přes herně skvělou první půli jsme nakonec prohráli v České Lípě 3:4.