Oba celky od sebe dělí šest bodů. Více jich má Gardenline. "Mýto hraje ve formě a má herní pohodu. Nečeká nás vůbec jednoduché střetnutí, ale hrajeme doma, což nám velí zvítězit. Chceme ukázat naši kvalitu a prezentovat se dobrým výkonem. Samozřejmě i výsledkem," pousmál se asistent litoměřického kouče Igor Vodecký a dodal: "Věřím, že si fanoušci najdou čas a přijdou nás do haly povzbudit."

Nejzbach se možná s Litoměřicemi utká i ve čtvrtfinále. Karty jsou rozdané jasně, ale rozhodnuto není. "Do Litoměřic pojedeme v oslabené sestavě. Do zápasu nezasáhnou Kubát, Beran, Sklenář, Gerčák a bohužel ani já. Příležitost dostanou mladí kluci a věřím, že torzo týmu v čele s kapitánem Vágnerem a novou posilou Lištvánem, je správně nabudí a kluci se dohromady porvou o body," prozradil vysokomýtský Michal Jiráský.

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?