Jakýkoliv bodový zisk České Lípy by byl obrovským překvapením. Obzvlášť při současné formě Východočechů! „Následující utkání má maximální důležitost, protože vítězství nám přinese jistotu prvního místa po základní části," uvědomoval si trenér Chrudimi Felipe Conde. "Před jistou dobou jsme již začali přípravu na play off, stále jsme ale mysleli na to nejdůležitější – udržet první místo a každou sérii v play off tak začínat na domácím hřišti. Nyní přichází první možnost splnit dílčí cíl a věříme, že se nám to již v pátek podaří," dodal chrudimský kouč.

Trenér Démonů Karel Kruliš si je moc dobře vědom velké kvality domácího celku: "My chceme uhrát slušný výsledek, abychom věděli, že jsme na poslední dvě kola nachystaní se poprat o záchranu. I když to bude nesmírně těžké."

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Svarog roli favorita zvládl
Svarog roli favorita zvládl 21.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Teplice vstupovaly do derby s Libercem jako favorité, a to v zápase také potvrdily.

První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky
První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky 20.10.2018

První prvoligovou prohru Bazooky ve VARTA futsal lize má na svědomí věhlasný a několikanásobný mistr ERA-PACK Chrudim. Ze sportovní haly v Uherském Hradišti, která praskala ve švech, si hosté odváží výhru 4:1.

Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál
Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál 20.10.2018

V pátek večer jsme odehráli další utkání v boji o play off. Přes herně skvělou první půli jsme nakonec prohráli v České Lípě 3:4.