Jakýkoliv bodový zisk České Lípy by byl obrovským překvapením. Obzvlášť při současné formě Východočechů! „Následující utkání má maximální důležitost, protože vítězství nám přinese jistotu prvního místa po základní části," uvědomoval si trenér Chrudimi Felipe Conde. "Před jistou dobou jsme již začali přípravu na play off, stále jsme ale mysleli na to nejdůležitější – udržet první místo a každou sérii v play off tak začínat na domácím hřišti. Nyní přichází první možnost splnit dílčí cíl a věříme, že se nám to již v pátek podaří," dodal chrudimský kouč.

Trenér Démonů Karel Kruliš si je moc dobře vědom velké kvality domácího celku: "My chceme uhrát slušný výsledek, abychom věděli, že jsme na poslední dvě kola nachystaní se poprat o záchranu. I když to bude nesmírně těžké."

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?