Interobal Plzeň se oklepává z nepříjemné lekce, kterou mu v posledním kole uštědřila mistrovská Chrudim. "Naše poslední ligová prohra v Chrudimi byla krutá, ale zasloužená. K utkání jsme odjeli s torzem týmu a podle toho to dopadlo," říká k prohře 2:13 trenér David Frič, který kvůli zraněním a karetním trestům musel do sestavy povolat řadu hráčů z juniorky a z B týmu.

Dres a kapitánskou pásku si musel obléknout dokonce i trenér Petr Kučera! V utkání proti Teplicím by se do sestavy měli vrátit minimálně karetní hříšníci Vnuk a Havel. "Momentálně pracujeme na tom, abychom byli na páteční utkání v maximálním složení," slibuje David Frič. Interobal nadále drží třetí místo v tabulce, ale po páteční ztrátě se na něj nebezpečně dotahují zlepšující se Litoměřice, které na čtvrtém místě zaostávají už jen o dva body. Plzeň tedy proti Teplicím bude chtít výhru a tři body. "Soupeře jsem měl možnost vidět ve více zápasech a mají poměrně specifický herní styl, čemuž samozřejmě odpovídají i výsledky, které nejsou úplně lehce čitelné," dodává k týmu Svarogu David Frič. 

Teplice přijedou do Plzně s vědomím jistoty play-off a budou chtít navázat na současnou dobrou formu. "V Plzni nás čeká zajímavé utkání. Přijedeme hrát v klidu, minulý pátek jsme si zajistili šesté místo, takže určitě dostanou šanci hráči, kteří se zatím moc nedostali do hry. Určitě očekávám bojovný zápas se spoustu soubojů, ale myslím si, že na to kluci budou připraveni. To ale neznamená, že nebudeme bojovat. Naopak tam jedeme zápas odjezdit," těší se na utkání trenér Teplic David Filinger.

Zápas začíná v pátek ve 20 hodin a přímý přenos je možné sledovat na www.tipsport.cz a www.livesporttv.cz

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.