Jiří Mužík, hráč Helasu Brno: "Po dlouhé reprezentační pauze nás čeká zápas s favoritem, takže nás nečeká vůbec nic jednoduchého. To však neznamená, že do zápasu půjdeme předem poraženi, a pokud předvedeme stoprocentní výkon, můžeme zopakovat výsledek z prvního vzájemného zápasu sezony."

Igor Vodecký, asistent trenéra Litoměřic: "Na Helas jedeme s cílem odčinit podzimní domácí porážku. Víme, jakým stylem se domácí prezentují a jak silní jsou v domácí hale. My však chceme hrát svou hru, na které se v tréninku zaměřujeme. Po dobře zvládnutém domácím zápase proti Jeseníku chceme opět zvítězit. Do zápasu půjdeme odhodlaní a věřím, že souboj zvládneme za tři body."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.