Do Vysokého Mýta se těšíme. Očekáváme, že si na zápas najde cestu plno tamních sparťanských fanoušků. Myslím si, že nás tam díky nim čeká super atmosféra,“ věří trenér Sparty Beni Simitči, který před zápasem tvrdí: Asi nám nebude moc sedět velikost haly, protože my ke své hře potřebujeme větší halu, ale na druhou stranu máme v týmu dobré střelce a v menší hale budeme moci střílet z každé pozice. Očekávám, že potvrdíme roli favorita a získáme ze zápasu tři body.“

Hráč Nejzbachu Vysoké Mýto Jaroslav Kubát před duelem řekl: V pátek k nám přijede Sparta, která patří ke špičce soutěže. Často si pomáhá s brankářem, v čemž je její velká síla. Musíme se na to připravit. Když budeme bojovat o každý centimetr palubovky, tak to jejím hráčům bude nepříjemné a budeme mít šanci něco uhrát. Chtěl bych pozvat všechny příznivce Nejzbachu.“

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.