Jde o souboj 9. a 8. týmu tabulky. Oba týmy mají na svém kontě 12 bodů a na sestupovou pozici mají náskok čtyři body. Je tedy jasné, že vítěz tohoto klání se s největší pravděpodobností zachrání v nejvyšší futsalové soutěži.

V prvním vzájemném souboji v České Lípě Olympik vedl po poločase 2:1 a jak už je v této sezoně zvykem, tak ve druhém poločase přišel zkrat a domácí Démoni zápas otočili a vyhráli 7:3.

Pavel Šuba (trenér Olympiku): „Pro oba týmy je to zápas, který vítěze pošle do skoro jisté záchrany v první lize. Očekávám od obou týmu velké nasazení a bojovnost. Mimo to ovšem doufám, že utkání, které se odehraje, bude mít kvalitu a hlavně sportovního ducha.“

Karel Kruliš (trenér Démonů): „V pátek nás opět čeká velice těžký zápas, který hodně napoví, kdo se přiblíží záchraně. Pevně věřím, že budeme nachystáni, i když jsme dost oslabeni. Pro karty nám bude chybět Fichtner a své trenérské povinnosti si jede plnit Bejda do Portugalska. Zápas bude mít náboj a já pevně věřím, že si to rozdáme na palubovce v duchu fair play.“

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?