Jde o souboj 9. a 8. týmu tabulky. Oba týmy mají na svém kontě 12 bodů a na sestupovou pozici mají náskok čtyři body. Je tedy jasné, že vítěz tohoto klání se s největší pravděpodobností zachrání v nejvyšší futsalové soutěži.

V prvním vzájemném souboji v České Lípě Olympik vedl po poločase 2:1 a jak už je v této sezoně zvykem, tak ve druhém poločase přišel zkrat a domácí Démoni zápas otočili a vyhráli 7:3.

Pavel Šuba (trenér Olympiku): „Pro oba týmy je to zápas, který vítěze pošle do skoro jisté záchrany v první lize. Očekávám od obou týmu velké nasazení a bojovnost. Mimo to ovšem doufám, že utkání, které se odehraje, bude mít kvalitu a hlavně sportovního ducha.“

Karel Kruliš (trenér Démonů): „V pátek nás opět čeká velice těžký zápas, který hodně napoví, kdo se přiblíží záchraně. Pevně věřím, že budeme nachystáni, i když jsme dost oslabeni. Pro karty nám bude chybět Fichtner a své trenérské povinnosti si jede plnit Bejda do Portugalska. Zápas bude mít náboj a já pevně věřím, že si to rozdáme na palubovce v duchu fair play.“

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Svarog roli favorita zvládl
Svarog roli favorita zvládl 21.10.2018

Páté kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Teplice vstupovaly do derby s Libercem jako favorité, a to v zápase také potvrdily.

První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky
První prohra. Chrudim byla nad síly Bazooky 20.10.2018

První prvoligovou prohru Bazooky ve VARTA futsal lize má na svědomí věhlasný a několikanásobný mistr ERA-PACK Chrudim. Ze sportovní haly v Uherském Hradišti, která praskala ve švech, si hosté odváží výhru 4:1.

Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál
Olympik ztratil vedení a v České Lípě prohrál 20.10.2018

V pátek večer jsme odehráli další utkání v boji o play off. Přes herně skvělou první půli jsme nakonec prohráli v České Lípě 3:4.